Volebný obvod č. 1 – poslanci
poslanec – poslankyňa mesta Humenné | funkcie v orgánoch | |
---|---|---|
PhDr. Michal Babin, MBA bydlisko: Agátova 8, Humenné tel.: 0915 949 913 e-mail.: [email protected] zamestnávateľ: Energobyt s.r.o. Humenné |
predseda – Komisia výstavby a územného plánovania člen – Komisia pre disponovanie s majetkom mesta člen – Komisia životného prostredia a verejnej zelene člen rady školy: MŠ Kudlovská 47 MŠ Štefánikova 49 MŠ Tyršova 1 |
|
Ing. Andrej Bača bydlisko: 1. mája 13, Humenné tel.: 0907 949 165 e-mail.: [email protected] zamestnávateľ: |
člen – MsR v Humennom podpredseda – Komisia pre disponovanie s majetkom mesta člen – Komisia výstavby a územného plánovania člen – Bytová komisia člen rady školy: MŠ Osloboditeľov 1 ZUŠ |
|
JUDr. Simona Čerevková, PhD. bydlisko: Sládkovičova 22, Humenné tel.: 0908 500 580 e-mail.: [email protected] zamestnávateľ: SZČO |
predsedníčka – Komisia životného prostredia a verejnej zelene členka – Komisia športu členka – Komisia PHSR a rozvojových projektov členka rady školy: ZŠ Jána Švermu ZŠ Pugačevova 7 |
|
PhDr. Mgr. Ivo Hopta bydlisko: tel.: e-mail.: [email protected] zamestnávateľ: |
podpredseda – Komisia dopravy a verejného poriadku člen – Komisia športu člen rady školy: ZŠ Kudlovská 11 MŠ Mierová 19 |
|
MUDr. Vladimír Kičik bydlisko: Starinská 47, Humenné tel.: 0908 288 778 e-mail.: [email protected] zamestnávateľ: Nemocnica Snina, s.r.o. |
člen – Komisia dopravy a verejného poriadku člen – Komisia pre spoluprácu s mládežou, seniormi a 3. sektorom člen – Sociálna a zdravotná komisia člen rady školy : ZŠ Kudlovská 11 MŠ Kudlovská 47 |
|
Mgr. Milan Kulik bydlisko: Mierová 52, Humenné tel.: 0907 622 102 e-mail.: [email protected] zamestnávateľ: ŽSR |
predseda – Komisia dopravy a verejného poriadku člen – Komisia športu člen rady školy: MŠ Mierová 19 ZUŠ účinkujúci na vykonávanie občianskych obradov |
|
Ing. Martin Lichman bydlisko: Gaštanová 48, Humenné tel.: 0911 178 232 e-mail.: [email protected] zamestnávateľ: LicEA s.r.o., Humenné |
podpredseda – Komisia športu člen – Komisia finančná, rozpočtová a správy mestských organizácií člen – Komisia kultúry, cestovného ruchu a medzinárodnej spolupráce člen rady školy: ZUŠ |
|
Mgr. Jozef Mocák bydlisko: Mierová 3, Humenné tel.: 0904 891 838 e-mail.: [email protected] zamestnávateľ: ZŠ Jána Švermu, Humenné |
predseda – Bytová komisia podpredseda – Komisia školstva člen rady školy : ZŠ Jána Švermu MŠ Mierová 19 MŠ Lesná 909/28 |
|
Ing. Františka Mudra, MBA bydlisko: tel.: e-mail.: [email protected] zamestnávateľ: |
členka – MsR v Humennom podpredsedníčka – Komisia životného prostredia a verejnej zelene podpredsedníčka – Komisia pre spoluprácu s mládežou, seniormi a 3. sektorom členka – Komisia finančná, rozpočtová a správy mestských organizácií členka rady školy: ZŠ Pugačevova 7 MŠ Osloboditeľov 1 účinkujúca na vykonávanie občianskych obradov |
|
MUDr. Anna Sotaková, MPH bydlisko: Osloboditeľov 60, Humenné tel.: 0918 800 054 e-mail.: [email protected] zamestnávateľ: KATOS MED s.r.o., Humenné |
členka – MsR v Humennom predsedníčka – Sociálna a zdravotná komisia členka rady školy: ZŠ Hrnčiarska 13 MŠ Tyršova 1 účinkujúca na vykonávanie občianskych obradov |
|
Bc. Marianna Trebišovská bydlisko: Záhradná 36, Humenné tel.: 0908 988 078 e-mail.: [email protected] zamestnávateľ: SZČO |
predsedníčka – Komisia finančná, rozpočtová a správy mestských organizácií členka – Komisia kultúry, cestovného ruchu a medzinárodnej spolupráce členka – Sociálna a zdravotná komisia členka rady školy: ZŠ Jána Švermu ZŠ Kudlovská 11 |
|
PhDr. Jana Vaľová bydlisko: tel.: e-mail.: zamestnávateľ: |
členka – MsR v Humennom predsedníčka – Komisia pre spoluprácu s mládežou, seniormi a 3. sektorom členka – Komisia pre disponovanie s majetkom mesta členka rady školy: ZŠ Pugačevova 7 MŠ Třebíčska 13 |
Volebný obvod č.1 – ulice
- 1.mája,
- 26.novembra,
- Agátová,
- Brestovská,
- Budovateľská,
- Čsl. armády,
- Dobrianskeho,
- Domašanská,
- Družstevná,
- Dubová,
- Duchnovičova,
- Fidlikova,
- Fučíkove sady,
- Gagarinova,
- Gaštanová,
- Gorkého,
- Hrnčiarska,
- Hviezdoslavova,
- Iljikčana,
- J. Kráľa,
- Jánošíkova,
- Javorová,
- Jilemníckeho sady,
- Kalininova,
- Komenského,
- Kpt. Nálepku,
- Krátka,
- Kudlovská,
- Kukorelliho,
- Lesná,
- Liesková,
- Lipová,
- Majakovského,
- Mierová,
- Na Lieskovčíku,
- Nad tehelňou,
- Námestie slobody súp.č. 8, 10, 12, 14, 26, 27 a 28, 5656,
- Nemocničná,
- Orechová,
- Osloboditeľov,
- Petrušovského,
- Pod lesom,
- Poľná,
- Pugačevova,
- Puškinova,
- Riečna,
- Ružová,
- Sadová,
- Sídlisko Poľana,
- Sládkovičova,
- Sokolovská,
- Sovietskych hrdinov,
- Staničná,
- Staré Kasárne,
- Starinská,
- Stavbárska,
- Suchý jarok,
- Ševčenkova,
- Školská,
- Šmidkeho,
- Štefánikova 1521, 1522, 1523, 1527, 1529, 2933, 5308,
- Štúrova,
- Tolstého,
- Tyršova,
- Vihorlatská,
- Wolkerova,
- Záhradná