Medzinárodný deň žien pripadol tentokrát v kalendári na nedeľu, ale aj v pondelok, 9. marca, si ženy užili milú chvíľku s úsmevom. Spôsobil im ju primátor mesta Miloš Meričko.
Hneď z rána odovzdal ruže na štyroch poschodiach Mestského úradu, potom už nasledovali presuny. Poctu si zaslúžili aj mestské policajtky či zamestnankyne Zariadenia pre seniorov Starinská. Aj seniorkám – klientkam zariadenia adresoval blahoželanie, odovzdal bonboniéru. Kytice kvetov potešili milé ženy aj v Zariadení sociálnych služieb Slnečný dom. Primátor neobišiel ani mestské organizácie, zablahoželal ženám pracujúcich v Technických službách mesta Humenné, v Správe rekreačných a športových zariadení, Mestskom kultúrnom stredisku i Humenskej televízii.
S úsmevom a v spojitosti s bozkom odovzdal 180 ruží. Adresátom boli aj ženy, ktoré akurát v pondelok v práci neboli alebo vykonávali neodkladné povinnosti.
Milé ženy,
ďakujeme, že ste s nami!
Marián Škuba
Tlačový referát
Mestský úrad


































