Aktuality a oznamy » Všetky aktuality » HUMENNÉ – TOPOĽČANY 2:5. Koniec sezóny... « späť

HUMENNÉ – TOPOĽČANY 2:5. Koniec sezóny...

dátum aktualizácie: 16.03.2022 | počet zobrazení: 1 654

Po štyroch zápasoch štvrťfinále play-off TIPOS SHL mal HC 19 Humenné nôž na krku. Iná cesta k predĺženiu série neviedla, iba vyhrať. Nestalo sa.
Vzájomné zápasy: 8:1 (v), 1:2 (d), 5:3 (v), 9:4 (d) – 1:3 (d), 0:3 (d), 3:2 sn (v), 3:5 (v)

HC 19 Humenné – Topoľčany 2:5 (1:2,1:2,0:1)
Stav série 1:4
Góly: 19. Horvát (Borov, Pichnarčík), 34. Hvila (Krajňák) – 2. a 45. Bečka, 3. Kováč, 23. Ručkay, 31. Legalin.
Vylúčení: 6:5 na 2 min., navyše D. Markuš (HE) 5+DKZ, pres.: 1:1, osl: 0:0.

HC 19:
F. Krasanovský (3. E. Rabčan) – J. Ťavoda, D. Markuš, A. Stripai, M. Pichnarčík, M. Krajňák, M. Chovan, M. Macko, L. Hvila, K. Horvát, V. Solomonchak, I. Velichkin, P. Frič, M. Jacko, D. Borov, L. Lačný, T. Ivanov, D. Šimčák, M. Farkaš. Tréner: A. Parfionov.

Priebeh:
Domáci nastúpili iba so šiestimi obrancami (chýbali Poroshin, Španko, A. Markuš), dôveru v bránke dostal Krasanovský. V 2. min. po strate puku za humenskou bránou inkasoval z hokejky Bečku, o minútu ho prekonal Kováč a došlo na zmenu. Medzi žrde sa postavil Rabčan. Nepriaznivý vývoj Humenčania striasli, bojovali, v 13. min. Ťavoda nasadil k sólu z vlastného obranného pásma, ale bekhendom neuspel. V závere I. tretiny hrali „levy“ presilovku, po strele Pichnarčíka bojoval o puk Borov a Horvát pretlačil puk za Kompasa – 1:2. Druhé dejstvo sa začalo humenským oslabením a „žochári“ to využili. Po strele od modrej čiary ostal puk vyrazený Rabčanom medzi korčuľami hráčov a Ručkay to využil. V polovici stretnutia Pichnarčík držal v brejku Legalina, rozhodca ukázal „skrížené ruky nad hlavou“. Trestné strieľanie Legalin premenil – 1:4. V 34. min. sa hľadisko potešilo akcii Krajňák – Hvila, tesne pred sirénou, opäť v topoľčianskej presilovke, zázračne Rabčan vychytal Tomčáka. Keď v 45. min. pri hre 4 na 4 padol piaty topoľčiansky gól, bolo rozhodnuté…

Sezóna 2021/2022 sa pre seniorov HC 19 Humenné skončila. Fans sa na ľade lúčili s hokejistami dlho. Ďakovali, fotili sa. Keď sa prehrá, stále prevláda smútok. Ten však pominie… HC 19 Humenné má za sebou dobrú sezónu.

Humenné - Topoľčany 2:5. Koniec sezóny...
« » Humenné - Topoľčany 2:5. Koniec sezóny...
Humenné - Topoľčany 2:5. Koniec sezóny... Humenné - Topoľčany 2:5. Koniec sezóny... Humenné - Topoľčany 2:5. Koniec sezóny... Humenné - Topoľčany 2:5. Koniec sezóny... Humenné - Topoľčany 2:5. Koniec sezóny...

Počet návštev od 18.09.2011: 7848142