Aktuality a oznamy » Všetky aktuality » Vyzeralo to na jednoznačný výsledok, no nakoniec z toho bola dráma až do konca... « späť

Vyzeralo to na jednoznačný výsledok, no nakoniec z toho bola dráma až do konca...

dátum aktualizácie: 19.12.2018 | počet zobrazení: 15 129

Prečítať nahlas

Humenskí futsalisti privítali vo štvrtom kole Partizán Bardejov. Aj keď už sa zdalo, že Humenné poľahky zvíťazí hostia gólmi v druhom polčase výsledok zdramatizovali. Diváci videli množstvo šancí. Potešila početná divácka kulisa a výborná atmosféra.

Angels Humenné – Partizán Bardejov 5:4(3:0)

Góly: Voroňák 2, Janko, Zlacký, Skvašik – Belunek, Pangrác, Stachura, Kiseľ
Rozhodovali: Molitoris, Buc, 650 divákov
Angels: Dudič, Voroňak, Opiela, Zlacký, Porvaznik, Sitarčik, Križanovský, Popik, Matta, Skvašik, Janko.
Partizán: Pillár, Belunek, Šimčo, Pangrác, Vaľko, Stachura, Knap, Havrila, Bialončik, Kiseľ

Už v 30 sekunde jasali diváci prvý krát, keď výbornú prihrávku Dušana Janka zúžitkoval kapitán Skvašík, 1:0. Opielova strela skončila tesne vedľa, Križanovského vychytal na dva krát brankár Pillár. V 6. minúte spolupráci Opielu, Zlackého a Križanovského chýbal len gól v sieti hostí, ktorí na čiare vykopli strelu Križanovského. Hostia sa do vyloženej šance dostali až v 7. minúte, keď vyloženú šancu Kiseľa vychytal Dudič. Na opačnej strane vychytal Pillár Skvašíka, z protiútoku Stachura prestrelil. V 12. minúte vypálil Zlacký, ale Pillár bol pozorný. Domáci brankár podržal svojich pri šanciach Knapa. V 15. minúte sa individuálne presadil Skvašík, ktorý prihral Jankovi no ten minul odkrytú časť brány hostí. V 16. minúte sa do listiny strelcov zapísal Voroňák, ktorý nemal problém zasunúť loptu do prázdnej brány, keď mu ideálne prihrával Popik, 2:0. Tretí gól padol dve minúty pred koncom prvého polčasu, keď akciu na jeden dotyk Skvašíka, Križanovského a Janka premenil posledný menovaný, 3:0.

V 22 minúte vybojoval loptu pri čiare Bialončik, našiel Beluneka a hostia sa dostali do zápasu, 3:1. Domáci po inkasovanom góle zvýšili tlak, no strely Popika a Janka zlikvidoval Pillár. V 27. minúte zachytil chybnú rozohrávku hostí Voroňák a prudkou strelou zvýšil na 4:1. O minútu neskôr brankár hostí neudržal prudkú strelu Mattu a Zlacký už nemal problém skórovať, 5:1. Od toho momentu domáci poľavili čo využili hostia. V 31. minúte vyžil chybu obrany Pangrác, 5:2. O dve minúty bol na konci krásnej akcie Kiseľ, 5:3. V 34. minúte postupoval sám na Pillára Janko no úspešnejší bol brankár. To isté sa zopakovalo o minútu neskôr, keď Pillár podržal Bardejov pri gólovke Voroňáka. Päť minút pred koncom brankár hostí vyhodil loptu na Stachuru, ktorý sám pred Dudičom znížil na konečných 5:4. Domáci si už jednogólový náskok ustrážili, aj keď treba uznať, že na konci zápasu chýbalo len málo a stretnutie mohlo skončiť nerozhodne.

Zdroj: Vendo sport