Aktuality a oznamy » Všetky aktuality » Voroňákovú svadbu oslávili jeho spoluhráči z FK Humenné 10. víťazstvom za sebou « späť

Voroňákovú svadbu oslávili jeho spoluhráči z FK Humenné 10. víťazstvom za sebou

dátum aktualizácie: 10.10.2017 | počet zobrazení: 22 615

Prečítať nahlas

Futbalisti FK Humenné dosiahli jubilejné desiate víťazstvo za sebou. Aj napriek tomu, že sa museli zaobísť bez svojho ofenzívneho záložníka Vladimíra Voroňáka, ktorý dal uplynulú sobotu výnimočne prednosť nefutbalovej veci, a to svojej svadbe. Jeho spoluhráči síce v súboji so silným Spišským Podhradím pretavili na úvodný Vasiľov gól až siedmu väčšiu šancu, no potom bez problémov dokráčali za ďalším víťazstvom. Poistku pridal štyri minúty pred koncom srbský útočník v službách FK, Predrag Radovanovič a potom sa už mohlo sláviť nielen na ihrisku, ale aj na svadbe Vladimíra Voroňáka.

Hostia uznali, že hrali proti najkvalitnejšiemu celku súťaže
Kvality našich chlapcov ocenil aj útočník MŠK Spišské Podhradie Dárius Vandraško. „Zápas v Humennom bol náročný najmä po fyzickej stránke. Domáci sa snažili držať čo najviac loptu na svojich kopačkách. Svojou bojovnosťou a nasadením sme ich dokázali eliminovať hlavne v prvom polčase. Ten sa skončil bez gólov, ale v 64. minúte sme inkasovali po našej chybe. Na konci zápasu opäť naša chyba a 0:2. Humenné ukázalo svoju kvalitu a toto mužstvo pasujem ako jasného favorita na postup. Určite to bol najkvalitnejší celok, s akým sme sa doteraz v súťaži stretli,“ povedal útočník hostí pre denník Korzár.

FK Humenné – MŠK Spišské Podhradie 2:0 (0:0)

Góly: 64. Vasiľ, 86. Radovanovič
ŽK: Vandraško (Spišské Podhradie), Pred 150 divákmi rozhodovali Marek Havrila – Boris Benedik, Peter Kriak.

Zostava našich: Aleksandar Marovič – Jakub Bialončík, Nikola Lakovič, Branislav Manojlovič, František Dolutovský, Lukáš Križanovský, (88. Marián Krajník), Marián Dolutovský (88. František Sitarčík), Miroslav Porvazník (86. Danilo Radojevič), Cyril Vasiľ, Igor Komjatý, Predrag Radovanovič.

Víkendové výsledky našich mládežníckych celkov
II. liga (U19 – starší dorastenci) MŠK Slavoj Spišská Belá – FK Humenné 2:7 (1:1), góly našich: Dominik Matta (3×,) Maroš Čeremeta (2×), Patrik Kuľha, František Sitarčík.
II. liga (U17 – mladší dorastenci): MŠK Slavoj Spišská Belá – FK Humenné 1:0 (0:0)

I. liga (U15 – starší žiaci): Snina – FK Humenné 2:0 (2:0)

I. liga (U14 – starší žiaci): Snina – FK Humenné 1:0 (0:0)

I. liga (U13 – mladší žiaci): FK Humenné – MFK Vranov nad Topľou 2:2 (1:1), oba góly našich zaznamenal Tobias Jevič

I. liga (U12 – mladší žiaci): FK Humenné – MFK Vranov nad Topľou 12:10 (9:3), góly našich: Maroš Pužo (6×), Lukáš Borc (2×), Rastislav Skalka, Filip Kilián, Ľubomír Žinčák, Vladimír Kulman (vlastný).

Želanie FK Humenné mladomanželom
Futbalový klub Humenné sa pripája k blahoželaniu, mladomanželom želá veľa zdravia, lásky, splnených snov a ženíchovi ešte veľa skvelých gólov nielen v tejto sezóne.

« späť

« »

Mladoženáč Vladimír Voroňák s manželkou a mladšími žiakmi (U13), ktorí prišli v sobotu svojmu trénerovi zablahoželať k jeho najkrajšiemu gólu.