Aktuality a oznamy » Všetky aktuality » Teslu zlomil aj vlastný brankár « späť

Teslu zlomil aj vlastný brankár

dátum aktualizácie: 12.09.2020 | počet zobrazení: 9 199

Pre Humenčanov historicky tradičný súper. Zvyčajne to bola futbalová bitka. Prvý polčas vôbec nenaznačoval, že sa opäť udeje humenský gólostroj. Teslu napokon zlomila 72. minúta, keď jej brankár Igor Levchenko mimo šestnástky kolenom zasiahol Černáka do hrude – po 2. ŽK putoval predčasne pod sprchy. I keď náhradný brankár Rusinko predviedol niekoľko bravúr, Harvila ho dvakrát prekonal a bol z toho jednoznačný výsledok.

Humenné – Stropkov 5:1 (1:0)

Góly: 49. a 69. Černák, 86. a 90. Harvila, 44. Bavoľár – 55. Leško
ŽK: Šuľák – Levchenko, Kuzma, Kmiť
ČK: 72. Levchenko (po 2. ŽK)
D: 700

FK: Slávik (88. Piroščák) – Zlacký, Šuľák, Bednár, Vasiľ – Komjatý (85. Krídla), Streňo, Harvila, Polaščík – Bavoľár (65. Dzurjo), Černák (88. Ganaj).

Priebeh:
(HE) 12. krížna strela Polaščíka „koníčkom“ tesne vedľa
(ST) 15. Poľák pálil z 12 metrov k žrdi, už dvíhal ruky, ale Slávik vyškriabal loptu na roh
28. potlesk hľadiska pre Mariána Čišovského
(HE) 44. Slávik vyhodil loptu až k polovici ihriska, Komjatý vysunul pasom Černáka, ktorý spred čiary stačil odcentrovať, Bavoľár zakončil z vnútra päťky, Levchenko síce stačil loptu vo vzduchu vyraziť, aler tá už bola celým objemom za čiarou. AR2 signalizoval gól – 1:0.
(HE) 45. rýchly humenský brejk Polaščík na Komjatyho, ktorému tutovku zmaril Levchenko reflexívne nohou
(HE) 49. Komjatý center – Černák hlavou – 2:0
(ST) 55. po centri Leško hlavou – 2:1
(HE) 69. perfektný pas Streňa na Černáka, ktorý zo 14 metrov odstrelil Levchenka – 3:1
(HE) 72. pas na Černáka, ktorého pred šestnástkou zasiahol nohou Levchenko (loptu odohral hlavou) a videl druhú ŽK
(HE) 75. tečovaná strela Dzurja, výborne Rusinko
(HE) 80. po rohu Šuľák na hranici päťky nestrážený hlavičkoval nepresne
(HE) 83. bomba Dzurja, skvelý Rusinko
(HE) 86. po rohu Streňa zvládol Harvila pri bližšej žrdi súboj s obrancom a nohou skóroval – 4:1
(HE) 90. hlavičkový biliard v šestnástke Tesly zakončil Harvila – 5:1

Humenné - Stropkov 5:1
« » Humenné - Stropkov 5:1
Humenné - Stropkov 5:1 Humenné - Stropkov 5:1 Humenné - Stropkov 5:1 Humenné - Stropkov 5:1 Humenné - Stropkov 5:1 Humenné - Stropkov 5:1 Humenné - Stropkov 5:1 Humenné - Stropkov 5:1 Humenné - Stropkov 5:1 Humenné - Stropkov 5:1 Humenné - Stropkov 5:1 Humenné - Stropkov 5:1 Humenné - Stropkov 5:1 Humenné - Stropkov 5:1 Humenné - Stropkov 5:1

Počet návštev od 18.09.2011: 7845403
Počet návštev dnes: 11293