Aktuality a oznamy » Všetky aktuality » PRÍPRAVNÝ FUTBAL: FK Humenné – Svidník 5:1. Generálka na Pohronie « späť

PRÍPRAVNÝ FUTBAL: FK Humenné – Svidník 5:1. Generálka na Pohronie

dátum aktualizácie: 24.02.2024 | počet zobrazení: 2 583

Futbalisti FK Humenné ukončil zimnú prípravu. Počasie rozhodlo, že diváci sledovali zápas v areáli humenského štadióna na ihrisku s umelou trávou.

Svidník je humenskou farmou, v I. polčase mu vypomáhala trojica Baláž, Balica a Reiter. Brankár sa do II. polčasu presunul na humenskú stranu. Hostia sa tešili po priamom kope a prvé dejstvo (1:1) trénera Reitera poriadne rozčertilo. Druholigista totiž ´prekonal „svojho“ Baláža iba z pokutového kopu. Po obrátke bolo dianie na „umelke“ jednoznačné. Hneď v 49. min. Vasiľ vyslal do krídelnej akcie Ahla, ktorý spätnou prihrávkou našiel Streňa a kapitán z 10 m napol sieť – 2:1. O minútu putovala lopta v rýchlom slede medzi Ahlom a Vasiľom, švédsky stredopoliar z 12 metrov strelou po zemi prekonal Dzupinu – 3:1. Gólman Svidníka vynikol pri šanciach Franka i Ahla, druholigista sa opäť tešil v 72. min.: presadili sa posily mužstva, strieľaný center Bastla pohotovo tečoval Franko – 4:1. Bodku za humenskou generálkou dal Harvila, keď zachytil rozohrávku súpera, z čoho vzišlo prečíslenie, Streňo v šestnástke zasekol obrancu a skóroval.

FK Humenné – Svidník 5:1 (1:1)
Góly: Franko 2, Streňo 2, Ahl – Ducár

FK Humenné:
Knurovský – Zlacký, Horváth, Kranthove, Maťaš, Harvila, Dzurík, Ahl, Holp, Streňo, Franko (Baláž – Avetisian, Vasiľ, Bastl, Komjatý)

Ľuboš Reiter:
Stál proti nám treťoligista, mužstvo, ktoré je našou farmou. Naši traja mladíci pomáhali súperovi, bol to teda zápas, od ktorého sme očakávali najmä férovosť. Na prvý polčas sa z našej strany nedalo pozerať, nehrali sme dobre. Po prestávke sme sa prezentovali tak, ako som chcel, gólov mohlo byť aj viac.

2. liga, 18. kolo:
Pohronie – FK Humenné
(piatok 1.3. o 17:00 hod., JOJ Šport)

FK Humenné - Svidník 5:1
« » FK Humenné - Svidník 5:1
FK Humenné - Svidník 5:1 FK Humenné - Svidník 5:1 FK Humenné - Svidník 5:1 FK Humenné - Svidník 5:1 FK Humenné - Svidník 5:1 FK Humenné - Svidník 5:1 FK Humenné - Svidník 5:1 FK Humenné - Svidník 5:1 FK Humenné - Svidník 5:1 FK Humenné - Svidník 5:1 FK Humenné - Svidník 5:1 FK Humenné - Svidník 5:1 FK Humenné - Svidník 5:1 FK Humenné - Svidník 5:1 FK Humenné - Svidník 5:1 FK Humenné - Svidník 5:1

Počet návštev od 18.09.2011: 7852116