Aktuality a oznamy » Všetky aktuality » Humenskí futbalisti zvíťazili šiestykrát po sebe, tentoraz si to odniesli Raslavice « späť

Humenskí futbalisti zvíťazili šiestykrát po sebe, tentoraz si to odniesli Raslavice

dátum aktualizácie: 11.09.2017 | počet zobrazení: 14 805

Naši futbalisti sú po polovici jesennej časti súťaže na čele tabuľky IV. ligy Sever s trojbodovým náskokom pred druhým Gerlachovom. Dopomohlo im k tomu aj sobotňajšie víťazstvo 2:0 nad deviatymi Raslavicami. Zápas sa v podstate celých 90 minút hral na jednu bránu, hostia si za celý čas nevytvorili jedinú poriadnu gólovú príležitosť. Na druhej strane mali naši chlapci plejádu šancí, ktoré však väčšinou skončili na dobre chytajúcom gólmanovi hostí Tomášovi Vaškovi. Aj on však bol už v 5. minúte prikrátky na technickú strelu Norberta Sališa, ktorou zúžitkoval výborný center po zemi od Predraga Radovanoviča. Rovnaká dvojica si zopakovala spoluprácu aj v polovici druhého polčasu, keď Radovanovič išiel sám na brankára a hoci mohol strieľať, neulakomil sa, ale prihral Sališovi, ktorému nezostávalo už nič iné, len skórovať do prázdnej brány. Hostia sa potom aj o desiatich hráčoch, keď bol ešte v I. polčase vylúčený obranca Guman, sústredili už len na ubránenie tohto pre nich ešte veľmi lichotivého výsledku. Momentálne šesťzápasovú víťaznú sériu môžu naši chlapci predĺžiť už túto nedeľu vo Veľkom Šariši, kde sa o 15.00 hod. stretnú s miestnym FC Pivovar Šariš.

FK Humenné – OFK SIM Raslavice 2:0 (1:0)
Góly: 5. a 66. Sališ.
ŽK: Gombár, Kozák, Lipták. ČK: 36. Guman (držanie súpera za dres pred pokutovým územím vo vyloženej gólovej akcii – všetci Raslavice). Pred 254 divákmi rozhodovali Žofčák – Fedák, Hamadej.

Zostava našich: Aleksandar Marovič – Jakub Bialončík, Nikola Lakovič, Branislav Manojlovič, Lukáš Križanovský (69. Marián Dolutovský), Miroslav Porvazník (87. Lukáš Krajník), Cyril Vasiľ, Igor Komjatý, Vladimír Voroňák (72. Danilo Radojević), Norbert Sališ, Predrag Radovanovič (88. Jakub Halajčík).

Víkendové výsledky našich mládežníckych celkov
Starší dorastenci (U19) a mladší dorastenci (U17) nehrali.
Starší žiaci (U15) Slavoj Trebišov – FK Humenné 2:0 (0:0)
Starší žiaci (U14) Slavoj Trebišov – FK Humenné 1:2 (0:0), góly našich: Šimon Škovranko, Dávid Petrik
Mladší žiaci U13) FK Humenné – Tatran Prešov 0:11 (0:4)
Mladší žiaci (U12) FK Humenné – Tatran Prešov 4:8 (1:2), góly našich: Rastislav Skalka (3×), Alex Šefčík
Žiačky (U15) FK Humenné – TJ Lokomotíva Košice 4:1 (3:1), góly našich: Anna-Mária Ufnárová (3×), Adriana Staroňová

Počet návštev od 18.09.2011: 7846069
Počet návštev dnes: 11959