Aktuality a oznamy » Všetky aktuality » Humenskí futbalisti ani do tretice nezvíťazili nad Vranovom « späť

Humenskí futbalisti ani do tretice nezvíťazili nad Vranovom

dátum aktualizácie: 06.11.2018 | počet zobrazení: 13 916

Futbalistom FK Humenné sa ani do tretice nepodarilo uspieť v derby s MŠK Vranov nad Topľou. Za uplynulých 14 týždňov si pripísali už tretiu prehru s týmto súperom.

Prvú vážnejšiu šancu našich farieb v zápase nevyužil už v 6. minúte útočník Sitarčík, ktorý síce preloboval hosťujúceho gólmana Makóa, ale ten stihol v poslednej chvíli ešte loptu chytiť. Vranovčania na to odpovedali rovno gólom, keď si Kuták v pohode prešiel okolo Mariána Dolútovského a Jakuba Bialončíka a presne namieril do siete. Druhý presný zásah hostí prišiel v nadstavení prvého polčasu. Na Mihokovu loptu z rohu najlepšie vyskočil Babjak a hlavičku k pravej žrdi videl náš gólman už len vo svojej sieti.

Úvod druhého polčasu bol už z našej strany podstatne lepší. Chybnú rozohrávku hosťujúceho Kutáka zachytil Peter Kokočák. Jeho center našiel v šestnástke Vranova ľavačku kanoniera Predraga Radovanoviča a ten znížil na 1:2. Snaha o vyrovnanie bola z našej strany neúspešná, najbližšie bol ku gólu František Sitarčík, ktorého strela tesne minula šibenicu humenskej brány.

Naši chlapci zakončia rok 2018 svojim posledným súťažným zápasom v košickom Čermeli, kde sa v sobotu o 13.30 hod. predstavia na trávniku vedúceho celku Tipos III. ligy Východ FC Košice.

FK Humenné – MŠK Vranov nad Topľou 1:1 (0:1)

Góly: 54. Radovanovič – 28. Kuták, 45.+3 Babjak.
ŽK: 43. Bialončík, 46. Andrić, 82. Vasiľ – 40. Bellás, 45. Bednár, 57. Lukáč, 71. Kulich. Pred 400 divákmi rozhodovali: Mišenčík – Marko, Miloš Fedák.
Zostava FK Humenné: Dominik Vohar – Nikola Lakovič, Marián Dolutovský (78. Vladimír Voroňák), Slobodan Andrić, Jakub Bialončík, Cyril Vasiľ, Peter Kokočák (62. Marek Zlacký, Dárius Popik, Pavol Ruskovský, František Sitarčík, Predrag Radovanović.

Dorastenci neuspeli s košickou Lokomotívou
Starší dorastenci U19 dostali na košickej Lokomotíve gól v poslednej minúte zápasu a so železničiarmi prehrali na ich trávniku 3:2 (2:1). Mladší dorastenci dali u rovnakého súpera ešte o gól menej a podľahli mu 3:1 (2:1).

Počet návštev od 18.09.2011: 7844644
Počet návštev dnes: 10534