Aktuality a oznamy » Všetky aktuality » Humenské žiačky už 9. kôl neprehrali « späť

Humenské žiačky už 9. kôl neprehrali

dátum aktualizácie: 14.05.2019 | počet zobrazení: 7 719

FK HUMENNÉ – FK NOVES SPIŠSKÁ NOVÁ VES 6:1 /2:0/

Góly: Sedlačková 2, Ufnárová 2, Krišková 1, Sokolovičová 1 – Jašková. Rozhodca Marián Godžák. 52 divákov.

FK HUMENNÉ: Katarína Jakubová, – Betka Fedurcová, Viktória Žulkovičová, Jana Kopačová, Noemi Savariová, Natália Piškaninová, Sofia Babjaková, Sára Šilárová, Radoslava Mattová, Anna-Mária Ufnárová, Hana Krišková, Radoslava Beslerová, Sára Sokolovičová, Diana Jeňová. Tréner Alexander Bochyn, vedúci mužstva Pavol Čečko.

FK NOVES SPIŠSKÁ NOVÁ VES: Sofia Majorová – Petra Šteinerová, Lucia Rumančiková, Emma Revájová, Ema Jašková, Alexandra Slivová, Tereza Hasajová, Timea Dunčková, Diana Stanislavová, Emma Gazdurová, Tamara Hasajová, Laura Vrbjaková, Barbora Macalová, Andrea Kučerová, Aneta Dolná. Tréner Slavomír Hluchaň, vedúci mužstva Patrik Brezovaj.

V nedeľu pokračovalo ďalšie kolo II. ligy žiačok U15, skupina Východ. Vedúce mužstvo súťaže FK Humenné privítalo na svojom ihrisku mužstvo Spišskej Novej Vsi. Začiatok zápasu bol vyrovnaný, no postupne hru preberali domáce hráčky. Humenčanky sa postupne zastreľovali, ale hosťujúce hráčky odolávali útokom domácich. V 32. minúte konečne sa Humenčanky ujali vedenia Sokolovičovou. No neubehlo ani tri minúty a najlepšia strelkyňa Humenného Ufnárová dáva druhý gól. Polčas Humenčanky vyhrali 2:0.

Do druhého polčasu Humenčanky nastúpili s odhodlaním svoj náskok gólovo ešte zvýšiť. V 41. minúte domáca hráčka Krišková dáva tretí gól domácich. No aj Spišáčky sa snažia a v 44. minúte Jašková znižuje na 3:1. Hosťky to povzbudilo, ale domáci v 54. minúte zvyšujú na 4:1 Ufnárovou. Domáce hráčky hrajú takticky a svojou hrou sú viac pred bránou hostí a v 60. minúte Sedlačková zvyšuje na 5:1. Ubehli dve minúty a Sedlačková zvyšuje na 6:1. Do konca zápasu sa už nič nezmenilo. Humenčanky už deväť kôl neprehrali. Najbližší zápas Humenčanky odohrajú opäť doma, a to s Trebišovom.

Počet návštev od 18.09.2011: 7845975
Počet návštev dnes: 11865