Aktuality a oznamy » Všetky aktuality » Humenské áčko sa pobije o bronz, starší žiaci dokonca o 1. ligu! « späť

Humenské áčko sa pobije o bronz, starší žiaci dokonca o 1. ligu!

dátum aktualizácie: 16.06.2017 | počet zobrazení: 13 761

S iným podtatranským celkom – Štrbou sme hrali už uplynulú nedeľu. Okrem úvodnej polovice I. polčasu bolo FK Humenné jasne lepším celkom. Brankár Dominik Vohar síce inkasoval už v 3. minúte, no potom po prekrásnom sóle Voroňáka, ktorý vycvičil päť hráčov súpera, už nemohol kapitán Cyril Vasiľ neskórovať do prázdnej brány. Náš záložník si potom do konca polčasu ešte pripísal dve asistencie na góly Matúša Babina a Zdenka Cigána. V druhom dejstve sa hralo už len na bránu domácich. Rezultovali z toho ďalšie dva góly najlepšieho strelca súťaže Cigána, pričom na ten druhý mu nezištne prihral Norbert Sališ. Domáci potom po ojedinelej akcii už len skorigovali výsledok hlavičkou útočníka Biskupa.

ŠK Štrba – FK Humenné 2:5 (1:3)

Góly: 3. Mlynár, 72. Biskup – 45., 64. A 66. Cigán 28. Vasiľ, 42. Babin.
Zostava našich: Dominik Vohar – Matúš Babin, Jakub Bialončík, Miroslav Porvazník, Peter Petričko (64. Marek Zlacký), Cyril Vasiľ ©, Lukáš Križanovský, Vladimír Voroňák (77. Miroslav Cigán), Dominik Šatník (55. Lukáš Krajník), Norbert Sališ, Zdenko Cigán.
ŽK: Oško, Mlynár – Križanovský. Pred 100 divákmi rozhodovali Želizňák, Somoši, Knap.

Dorastenci striedavo, starší žiaci pred bránami veľkého úspechu

Starší dorastenci (U19) prehrali cez víkend s Odevou Lipany 1:2 (1:2) po góle Františka Sitarčíka, a potom rovnakým výsledkom zvíťazil v stredu v Snine (góly Sitarčík a Vladimír Ščerba). Striedavé výsledky dosiahli aj mladší dorastenci (U17), ktorí najprv gólmi Dominika Mattu a Maroša Čeremetu zo záveru zápasu zdolali Lipany 2:0 (0:0) a v stredu podľahli Snine 1:3 (1:1), keď na polčasový stav vyrovnával Patrik Vrblovský. V druholigovej tabuľke to žiadne posuny neprinieslo, starší dorastenci sú naďalej ôsmi a mladší štvrtí.

Starší žiaci (U15) sa po víťazstve nad svojim béčkom 12:1 môžu už túto sobotu pobiť o postup do I. ligy. Potrebujú k tomu doma zdolať Raslavice, ktoré sú na 7. priečke tabuľky. Mladší žiaci (U13) sa už zo 4. priečky do konca súťaže nepohnú, pričom naposledy zdolali svoje béčko 7:0.

Počet návštev od 18.09.2011: 7846097
Počet návštev dnes: 11987