Aktuality a oznamy » Všetky aktuality » Humenné vylial zo Slovenského pohára dobre hrajúci Vranov « späť

Humenné vylial zo Slovenského pohára dobre hrajúci Vranov

dátum aktualizácie: 06.09.2018 | počet zobrazení: 6 624

FK Humenné končí v Slovnaft cupe. Vo včerajšom zápase 3. Kola Slovenského pohára boli nad naše sily hráči MFK Vranov nad Topľou, ktorým sme podľahli na domácom trávniku 1:4.

Futbalisti FK Humenné aj vo svojom treťom zápase tohtoročnej edície Slovenského pohára strelili jeden gól. V júli im to v Uliči stačilo na najtesnejšie víťazstvo 1:0, v auguste sme cez Strážske po výsledku 1:1 postúpili na strely zo značky pokutového kopu. Tentoraz ale jediný gól nestačil.

Zverenci Punišu Memedoviča mohli ísť do vedenia už v úvode zápasu, no dopadlo to presne naopak. V 32. minúte odvrátila obrana hostí s menšími problémami náš priamy kop a prakticky hneď z protiútoku zahrmelo na druhej strane. Vranovčania si po autovom vhadzovaní zahrali v našej šestnástke bago a osamotený Roman Kovalčík prestrelil všetko, čo mu stálo v ceste.

Svetlým momentom bol Radovanovičov gól po Voroňákovej milimetrovej prihrávke
Podobný scenár mal aj druhý gól v Klamárovej sieti. Nepresnú rozohrávku Mariána Dolutovského zachytil hosťujúci Kuták. Jeho prvú strelu ešte náš gólman stihol vyraziť pred seba. Odrazenú loptu poslal Kulich bez problémov do siete, čo nazlostilo aj domáceho trénera.

Nádej na atraktívneho súpera v 4. kole Slovenského pohára nám v 63. minúte po milimetrovej prihrávke Vlada Voroňáka, vykresal presnou strelou kanonier Radovanonovič, no z kontaktného gólu sme sa radovali len krátko. Už o šesť minút na to strelou spoza šestnástky zvýšil na 3:1 Vranovčan Kuták. Definitívne rozhodnutie prišlo už onedlho, keď po ďalšej akcii hostí na jeden dotyk obstrelil Klamára Mihok.

Už v sobotu derby so Stropkovom
Napraviť si chuť po pokazenom pohárovom zápase budú mať možnosť hráči FK Humenné už túto sobotu 8. septembra v dueli Tipos III. ligy skupiny východ proti MŠK Tesla Stropkov. Toto derby má na našom štadióne úvodný výkop o 15.30 hod.

FK Humenné – MFK Vranov nad Topľou 1:4 (0:1)

Góly: 63. Radovanovič – 33. Kovalčík, 50. Kulich, 69. Kuták, 73. Mihok
ŽK: 69. Voroňák – 43. Kuták, 51. Digoň, 89. Mihok. Pred 611 divákmi rozhodoval Róbert Tabaka.

Zostava MFK Humenné: Martin Klamár – Lukáš Krajník, Marián Dolutovský (65. Nikola Laković), Peter Kokočák, Marek Zlacký, Marcel Balog (46. František Dolutovský), Vladimír Voroňák (73. Dominik Matta), Cyril Vasiľ, Dárius Popik, František Sitarčík, Predrag Radovanović.

Počet návštev od 18.09.2011: 7845206
Počet návštev dnes: 11096