Aktuality a oznamy » Všetky aktuality » Humenčanky zdolali súperky vysoko 8:1 « späť

Humenčanky zdolali súperky vysoko 8:1

dátum aktualizácie: 30.05.2019 | počet zobrazení: 5 685

MŠK TESLA STROPKOV – FK HUMENNÉ 1:8 /0:5/

Vo štvrtok sa dohrával zápas 17. kola II. ligy žiačok U15 medzi posledným celkom súťaže Stropkovom a vedúcim celkom FK Humenné. Za chladného a mrholiaceho počasia domáce hráčky sa od začiatku zápasu zamerali na obranu, aby čím menej inkasovali gólov. Humenčanky hrali v tréningovom tempe a v 6. minúte Piškaninová dáva vedúci gól zápasu. O štyri minúty rozhodca proti domácim nariadil pokutový kop a Mattová zvyšuje na 2:0. V 11. minúte z rýchleho protiútoku Ufnárová zvyšuje na 3:0. Domáce hráčky bránia a snažia sa o nejaký protiútok. No nedarí sa im. V 20. minúte hráčka Humenného Mattová dáva gól a zvyšuje na 4:0. Humenčanky hrajú výborne kombinačne a v 32. minúte dáva Sedláčková gól a polčas sa končí 5:0 pre Humenné.

V druhom polčase Humenčanky od začiatku kontrolujú hru a v 41. minúte Beslerová zvyšuje na 6:0. O štyri minúty najlepšia strelkyňa Humenčaniek Ufnárová dáva siedmy gól. Tempo hry sa zvoľnilo a v 50. minúte hráčka Horňáková znižuje na 1:7. V 52. minúte sa Humenčanka Piškaninová dostala do gólovej šance, ktorú aj premieňa a upravuje skóre na 1:8. Do konca zápasu sa už len dohráva. Humenčanky zvíťazili 1:8.

Góly: Horňaková – Piškaninová 2, Mattová 2, Ufnárová 2, Sedlačková 1, Beslerová 1. Rozhodoval Matej-Ladislav Vrabeľ. 30 divákov.

MŠK TESLA STROPKOV: Horňaková, Birošová, Bodnárová, Bučková, Cinová, Soóšová, Pšarová, Lajčinová. Tréner Špilák, Biroš.
FK HUMENNÉ: Jakubová, Fedurcová, Žulkovičová, Kopačová, Savariová, Piškaninová, Babjaková, sedlačková, Mattová, Ufnárová, Krišková, Beslerová, Sokolovičová, Jeňová, Nemcová, Šilárová. Tréner Bochyn, Piškanin.

Počet návštev od 18.09.2011: 7845938
Počet návštev dnes: 11828