dátum aktualizácie: 06.05.2019 | počet zobrazení: 3 685

MFK Vranov nad Topľou vs. FK Humenné 1:4 (1:0)

MFK VRANOV NAD TOPĽOU: Patrícia Zubková – Alexandra Čurová, Laura Bindasová, Nikola Horná, Ema Bilá, Bibiána Foľtanová, Eva Mičajová, Júlia Hanušiková, Melánia Glodová, Sára Karasová, Sandra Cisneros. Tréner Erik Makó.
FK HUMENNÉ: Katarína Jakubová – Beta Fedurcová, Viktória Žulkovičová, Jana Kopačová, Noemi Savarinová, Natávia Piškaninová, Sofia Babjaková, Sára Šilarová, Ema Sedlačková, Radoslava Mattová, Anna-Mária Ufnárová, Hana Krišková, Radoslava Breslerová, Sára Sokolovičová, Diana Jeňová. Tréner Alexander Bochyn.

Počas víkendu staršie žiačky U15 FK Humenné vycestovali na derby k susedom do Vranova nad Topľou s úmyslom ziskať čo najlepší výsledok. V prípade prehry na prvom mieste by ich vystriedal práve Vranov. Začiatok bol opatrný a útoky sa striedali na oboch stranách. V 12. minúte predsa domáca hráčka Čurová presne mierila a bolo 1:0 pre Vranov. Humenčanky sa nevedeli presadiť a polčas ukončili tesne 1:0.

Do druhého polčasu Humenčanky po kritike trénera Bochyna na ihrisku boli ako vymenené. Na plné obrátky zapli reprezentantky výberu kraja. V 48. minúte Humenčanky vyrovnali Breslerovou. To ich posilnilo a v 54. minúte najlepšia strelkyňa celej súťaže Ufnárová dáva gól a Humenčanky vedú 1:2. Humenčanky posilnili obranu, ale rýchle protiútoky sú hrozbou pre Vranov. V 59. minúte Sokolovičová dáva tretí gól a je takmer rozhodnuté. O päť minút neskôr Mattová dáva štvrtý gól Humenčaniek a je rozhodnuté. Do konca zápasu sa už nič nezmenilo a Humenčanky vyhrali 1:4. Týmto víťazstvom si Humenčanky upevnili prvenstvo II. ligy starších žiačok, skupina Východ, pred Vranovom nad Topľou o štyri body. Najbližší zápas Humenčanky odohrajú doma so Spišskou Novou Vsou.

Počet návštev od 18.09.2011: 7845839
Počet návštev dnes: 11729