Aktuality a oznamy » Všetky aktuality » HUMENNÉ – TRNAVA 8:0. Nádielka i čisté konto « späť

HUMENNÉ – TRNAVA 8:0. Nádielka i čisté konto

dátum aktualizácie: 05.11.2021 | počet zobrazení: 7 800

Humenský okres sa dostal v rámci covid automatu do „čiernej“ farby, a tak v hľadisku mohlo byť maximálne 100 (plne zaočkovaných) divákov. Tabuľka sa vyrovnala, hokejisti HC 19 Humenné z 3. miesta mali pred siedmym miestom iba náskok troch bodov. Duel s trnavskými „gladiátormi“ bol teda významný najmä z psychického hľadiska.

HC 19 Humenné – Trnava 8:0 (3:0,2:0,3:0)
Góly: 8. Horvát (D. Markuš), 16. Šimčák (Fedorko, Solomonchak), 18. Borov (Horvát, Šimčák), 24. Solomonchak (Velichkin), 38. Krajňák (Novický, Horvát), 45. Horvát (Krajňák), 55. Velichkin (Frič, D. Markuš), 57. Šimčák (Macko)
Vylúčení: 5:4 na 2 min., pres. 2:0, osl.: 1:0.

HC 19:
E. Rabčan – M. Ondrej, D. Markuš, M. Pichnarčík, M. Krajňák, M. Novota, M. Macko, A. Markuš, K. Horvát, J. Šiňanský, V. Solomonchak, I. Velichkin, P. Frič, D. Novický, I. Fedorko, D. Borov, S. Maury, T. Ivanov, D. Šimčák, M. Farkaš. Tréner: A. Parfionov.

Priebeh:
Pred zápasom si minútou ticha uctili B. Sádeckého a D. Pašeka ml. Po úvodnej oťukávačke dostali „levy“ v 7. minúte výhodu presilovky a Horvát ju strelou zblízka zužitkoval. Domáci mali viac z hry, čo v krátkom slede pretavili do zvýšeného vedenia Šimčák a Borov. V samom závere sa do šance dostal trnavský Kupka, ale Rabčan svojich podržal. Do II. tretiny vstúpili „gladiátori“ s novým gólmanom. Nepomohlo. Aj strednú pasáž začali naši hokejisti využitou presilovkou po spolupráci legionárov Velichkin – Solomonchak. Prišli aj ďalšie šance (Solomonchak, Markuš, Fedorko), nevyšiel ani nájazd Fričovi. Na druhej strane aj Rabčan predviedol dôležité zákroky. Ujal sa až teč Krajňáka po strele Novického od modrej čiary. Aj v III. tretine to bola humenská záležitosť – za bekhendovú zadovku Krajňáka sa Horvát gólovo poďakoval. V 55. min. šikovne spoza brány umiestnil puk Velichkin. V závere mali hostia dve presilovky za sebou, Jurák pálil v čistej šanci a už sa tešil, ale „semafór“ Eugena Rabčana bol skvelým zákrokom zápasu. Konečný výsledok určili domáci v oslabení, pričom tiež v oslabení spálili ešte jeden nájazd.

Nasleduje 10-dňová prestávka, potom, v nedeľu 14. novembra sa predstavia Humenčania na ľade žilinského lídra. Streda 17. novembra je termínom, keď humenské „levy“ doma privítajú Dubnicu n/V. V piatok 19. novembra nasleduje doma duel s Modrými krídlami Slovan a hneď v sobotu 20. novembra dokončia domáci triptych so Slovenskou 18. Aby domácich zápasov nebolo málo, v stredu 24. novembra privítame Topoľčany. Ufff!

Humenné - Trnava 8:0. Eugen Rabčan
« » Humenné - Trnava 8:0. Eugen Rabčan
Humenné - Trnava 8:0. Eugen Rabčan Humenné - Trnava 8:0. Humenné - Trnava 8:0. Humenné - Trnava 8:0. Humenné - Trnava 8:0. Vladislav Solomonchak Humenné - Trnava 8:0. Damián Novický Humenné - Trnava 8:0. Martin Ondrej Humenné - Trnava 8:0. Jaroslav Šiňanský Humenné - Trnava 8:0. Dominik Borov Humenné - Trnava 8:0. Kristián Horvát Humenné - Trnava 8:0. Ivan Fedorko Humenné - Trnava 8:0. Kristián Horvát

Počet návštev od 18.09.2011: 7833199