Aktuality a oznamy » Všetky aktuality » HUMENNÉ – TOPOĽČANY 1:3. Zlomový gól od plexiskla « späť

HUMENNÉ – TOPOĽČANY 1:3. Zlomový gól od plexiskla

dátum aktualizácie: 08.03.2022 | počet zobrazení: 1 734

V deň sviatku všetkých žien – MDŽ odštartovala vyraďovacia časť – štvrťfinále TIPOS Slovenskej hokejovej ligy. HC 19 Humenné po základnej časti 4. miesto si meria sily s Topoľčanmi, piatym celkom. Dve tretiny mali „levy“ navrch, trestuhodne však nevyužili 4-krát presilovku 5 na 3 (s rôznym časovým údajom), následne ani klasické= presilovky. Hostí nakopol šťastný gól takmer z polovice klziska…
Vzájomné zápasy: 8:1, 1:2 (d), 5:3, 9:4 (d).

HC 19 Humenné – Topoľčany 1:3 (1:0,0:0,0:3)
Stav série 0:1
Góly: 13. Ťavoda (Velichkin, Hvila) – 43. M. Novák, 47. Tomčák, 54. Laššo.
Vylúčení: 6:8 na 2 min., pres.: 0:1, osl.: 0:0.
Divákov: 429

HC 19:
E. Rabčan – M. Pichnarčík, R. Poroshin, J. Ťavoda, P. Španko, M. Chovan, T. Ivanov, A. Markuš, P. Frič – K. Horvát, M. Krajňák, D. Borov, L. Hvila, D. Markuš, I. Velichkin, V. Solomonchak, D. Šimčák, L. Lačný, M. Macko, M. Farkaš, N. Miškuf. Tréner: A. Parfionov.

Priebeh:
V 3. min. pálil švihom z medzikružia Macko, na druhej strane sa v dobrej pozícii ocitol Kurbatov. Keď Humenčania získali puk v pásme súpera, do tutoviek sa dostali Macko i Miškuf. V 12. min. ukázal skvelú techniku Krajňák, vyškolil dvoch obrancov, ale stroskotal na Kompasovi. Až v 13. min. dotlačil puk za chrbát brankára Ťavoda. V II. tretine mali domáci početnú výhodu 5 na 3 hneď dvakrát za sebou (0,18 a 0,37 sek.), začali tak aj tretiu tretinu (1,30 min.). Skóre sa nemenilo. A tak v 43. min. napálil Novák puk takmer z polovice ihriska, nad Rabčanom sa odrazil od plexiska, padol na chrbát humenského brankára a skončil v bráne! Tento moment domácimi otriasol. Keď možnosť presilovky 5 na 3 dostali hostia, po 11 sekundách ju využili. Puk skackal po čiare až rozhodca ukázal gólový verdikt. Po štvrtýkrát trvala humenská dvojnásobná presilovka 41 sekúnd. Opäť bez efektivity. Definitíva padla strelou, po ktorej puk prekĺzol Rabčanovi medzi betónmi.

Humenné - Topoľčany 1:3. Stav série 0:1
« » Humenné - Topoľčany 1:3. Stav série 0:1
Humenné - Topoľčany 1:3. Stav série 0:1 Humenné - Topoľčany 1:3. Stav série 0:1 Humenné - Topoľčany 1:3. Stav série 0:1 Humenné - Topoľčany 1:3. Stav série 0:1. Kristián Horvát Humenné - Topoľčany 1:3. Stav série 0:1. Igor Velichkin Humenné - Topoľčany 1:3. Stav série 0:1 Humenné - Topoľčany 1:3. Stav série 0:1 Humenné - Topoľčany 1:3. Stav série 0:1 Humenné - Topoľčany 1:3. Stav série 0:1

Počet návštev od 18.09.2011: 7823453
Počet návštev dnes: 10795