Aktuality a oznamy » Všetky aktuality » HUMENNÉ – MODRÉ KRÍDLA SLOVAN 3:4 sn. Inkasovaný gól 2 sekundy pred koncom « späť

HUMENNÉ – MODRÉ KRÍDLA SLOVAN 3:4 sn. Inkasovaný gól 2 sekundy pred koncom

dátum aktualizácie: 30.12.2021 | počet zobrazení: 5 846

Rok 2021 ukončili hokejisti HC 19 Humenné nešťastne. Inkasovali 2 sekundy pred koncom, čím sa zápas posunul do predĺženia. V nadstavenom čase rozhodnutie neprišlo, v nájazdoch uspeli Slovanisti.
Vzájomné zápasy: 5:2 (v), 1:0 (d)

HC 19 Humenné – Modré krídla Slovan 3:4 sn (1:1,1:1,1:1 – 0:0,0:1)
Góly: 12. Šimčák (Novický, Solomonchak), 32. Šimčák (Velichkin), 43. Farkaš (D. Markuš, Macko) – 15. Trubač, 24. a 60. Petriska, nájazd Preisinger.
Vylúčení: 3:3 na 2 min., pres.: 1:1, osl.: 0:0.

HC 19:
E. Rabčan (65. F. Krasanovský) – D. Markuš, A. Kiss, M. Pichnarčík, M. Krajňák, M. Chovan, M. Macko, M. Jacko, K. Horvát, J. Šiňanský, V. Solomonchak, E. Kaščák, I. Velichkin, D. Novický, D. Borov, T. Ivanov, D. Šimčák, M. Farkaš, D. Khismatullin. Tréner: A. Parfionov.

Priebeh:
Slovanisti sa posilnili dvoma hokejistami z extraligových klubov, pričom Samuel Chalupa z Michaloviec (hrával aj za Humenné) sa výrazne pričinil o ich dva body. Dvakrát asistoval a premenil aj samostatný nájazd…
Prvá tretina sa hrala prakticky na jednu bránu (pomer striel 14:5). Skóre otvorili domáci v druhej presilovke. Takmer dve minúty súpera „dusili“ a v závere početnej výhody namieril presne Šimčák. Vedenie vydržalo „levom“ len čosi viac ako dve minúty, snáď z prvej akcie hostí vyrovnal Trubač. V II. tretine už Slovanisti ukázali väčší ofenzívny apetít. Rabčan musel vážne zasahovať, v 24. min. ho Petriska zblízka prekonal. Domáci opäť prevzali opraty, po ideálnej prihrávke Velichkina sa presadil Šimčák. V 35. min. si Farkaš obhodil obrancu, ocitol sa pred brankárom, ale v tutovke minul. Hneď v úvode III. tretiny svoje zaváhanie odčinil, usmernil strieľanú prihrávku Markuša za chrbát Noskoviča. K poistke mal blízko Krajňák, na druhej strane Rabčan zmaril šancu Kľučiara. V poslednej minúte hrali hostia power-play a 2 sekundy pred sirénou Petriska z uhľa so šťastím (od betónu Rabčana) vyrovnal.
Predĺženie stav nezmenilo, na rad prišli nájazdy: Petriska 0:1, Šimčák 1:1, Kľučiar – , Borov – , Preisinger 1:2, Velichkin – , Chalupa 1:3, Horvát – .

Najbližšie sa Humenčania predstavia v stredu (5.1.) v Topoľčanoch, doma v piatok 7. januára privítajú Brezno.

Humenné - Modré krídla Slovan 3:4 sn
« » Humenné - Modré krídla Slovan 3:4 sn
Humenné - Modré krídla Slovan 3:4 sn Humenné - Modré krídla Slovan 3:4 sn Humenné - Modré krídla Slovan 3:4 sn

Počet návštev od 18.09.2011: 7826978