Aktuality a oznamy » Všetky aktuality » HUMENNÉ – MARTIN 3:1. Záver roka 2022 – Skalp Martina a 1 621 divákov! « späť

HUMENNÉ – MARTIN 3:1. Záver roka 2022 – Skalp Martina a 1 621 divákov!

dátum aktualizácie: 28.12.2022 | počet zobrazení: 3 369

Hokejový záver roku 2022 sa začal slávnostne, lebo Kristián Horvát si pred úvodným buly prevzal z rúk Petra Ždiňáka, prezidenta klubu ocenenie za najkrajší gól mesiaca november 2022/23. A potom sa už korčuľovalo naostro, lebo hokejisti HC 19 Humenné vyzvali v šlágri kola martinských rytierov. Celok z Turca, v tabuľke aktuálne na druhom mieste, sa netají ambíciami návratu do hokejovej extraligy.

HC 19 Humenné – Martin 3:1 (0:0,2:1,1:0)
Góly: 30. Krajňák (Trandin, Horvát), 31. Ragan (Legatin, Trandin), 59. Safaraleyev (Vrábeľ, Stripai) – 36. Dírer. Vylúčení: 8:5 na 2 min., pres.: 1:1, osl.: 0:0
Rozh.: Smrek, Kocúr
Strely: 34:33
Divákov: 1 621

HC 19: F. Krasanovský – M. Jacko, D. Markuš, I. Thomka, M. Krajňák, L. Lačný, F. Vaško, D. Novický, K. Horvat, A. Zekucia, J. Ťavoda, A. Legalin, F. Pulščák, A. Stripai, F. Vrabeľ, D. Borov, J. Ragan, J. Marcinko, A. Trandin, I. Safaraleyev, M. Farkaš. Tréner: A. Parfionov.

Priebeh:
Už po 16 sekundách dostali hostia možnosť presilovky, napokon mali v I. tretine početnú výhodu trikrát. Najväčšiu humenskú šancu mal Safaraleyev, keď hostia zle striedali. V 24. min. akcia Legatin – Trandin skončila faulom súpera, ale v presilovke si už schovaná strela Krajňáka našla cestu do siete – 1:0. Eufória v hľadisku ešte neutíchla, Legatin spoza brány našiel Ragana a ten prepasíroval puk za Valluša – 2:0. V 33. min. zahral Horvat zdvihnutou hokejkou, až 4-minútovú presilovku napokon využil Dírer – 2:1. V závere II. tretiny spálili tutovky humenský Vrábeľ i martinský Tiainen. Tretia tretina vybičovala atmosféru. V závere Safaraleyev poistil radosť.

Tanec Ťavodu a 2 eurá vstupné
Keďže počet divákov prekročil tisícku (1 621), ďalší zápas Humenné – Topoľčany bude vstupné 2 eurá. A Ján Ťavoda, verme, že po víťazstve, zatancuje na ľade!

Najbližší domáci zápas:
HC 19 Humenné – Topoľčany
Streda 4. januára o 18:00 hod.

Humenné - Martin 3:1. Záver roku 2022
« » Humenné - Martin 3:1. Záver roku 2022
Humenné - Martin 3:1. Záver roku 2022 Humenné - Martin 3:1. Záver roku 2022 Humenné - Martin 3:1. Záver roku 2022 Humenné - Martin 3:1. Záver roku 2022

Počet návštev od 18.09.2011: 7770927