Aktuality a oznamy » Všetky aktuality » HUMENNÉ – KISVÁRDA 8:0. Dve kompletné zostavy « späť

HUMENNÉ – KISVÁRDA 8:0. Dve kompletné zostavy

dátum aktualizácie: 26.06.2021 | počet zobrazení: 8 547

Letné prípravné obdobie FK Humenné pokračovalo tretím prípravným stretnutím. Maďarská FC Kisvárda nastúpila v kombinovanej zostave, na čo však Humenčania nebrali ohľad. Rozkrútili gólový kolotoč, ktorý si užili dve kompletné základné zostavy.

Humenné – Kisvárda 8:0 (4:0)
Góly: Hamuľák 2, Milunovič 2, Dzúrik, Streňo (11 m), Piliar, Černák.
Rozh.: Greško – Hudák, Basoš

FK Humenné:
1. polčas: Slávik – Vasiľ, Bednár, Luberda, Hatok – Dzúrik, Komar – Maťaš, Harvila, Streňo – Hamuľák
2. polčas: Piroščák – Zlacký, Kuc, Šuľák, Piliar – Komjatý, Krídla, Holub – Černák, Hirka, Milunovič

Priebeh:
3. Po centri Streňa hlavičkou nestrážený Dzúrik z malého vápna otvoril skóre – 1:0
5. Strieľaný center Streňa zrazil obranca v šestnástke rukou – 11 m – Streňo poslal brankára na opačnú stranu – 2:0
11. Po odrazenej lopte Maťašom zakončil z 10 m Hamuľák tesne vedľa šibenice.
12. Bomba Streňa z 18 m tesne minula brvno.
20. Hatokov prízemný center zasiahol Hamuľák vkĺzačkou a prekonal brankára – 3:0
22. Opäť rýchla akcia Hatok – Hamuľák. Zakončená z hranice päťky strelou medzi nohami brankára – 4:0
64. Do výhodnej streleckej pozície sa dostal hosťujúci Nimics, ale vybehnuvšieho Piroščáka neprekonal.
65. Zlacký v šestnástke priťukol loptu na Milunoviča, ktorý bombou bez veľkého váhania napol sieť – 5:0
66. Maďarskú obranu vyzvŕtal Hirka, napriahol z hranice šestnástky a opečiatkoval spojnicu.
68. Po rohovom kope skrumáž v päťke súpera, Piliar reagoval z uhla pohotovo – 6:0
74. Černák dlhým šprintom zachytil loptu pri postrannej čiare, šikovnou kľučkou vyškolil obrancu, v ostrom uhle postupoval na bránu a tešil sa – 7:0
77.Milunovič sa po prihrávke Piliara zorientoval rýchlo a zoči-voči brankárovi z 10 m stanovil výsledok na 8:0

Humenné - Kisvárda 8:0
« » Humenné - Kisvárda 8:0
Humenné - Kisvárda 8:0 Humenné - Kisvárda 8:0 Humenné - Kisvárda 8:0 Humenné - Kisvárda 8:0. Kevin Komar Humenné - Kisvárda 8:0 Humenné - Kisvárda 8:0. Ján Dzúrik - Michal Hamuľák Humenné - Kisvárda 8:0. Juraj Kuc

Počet návštev od 18.09.2011: 7834096
Počet návštev dnes: 10601