Aktuality a oznamy » Všetky aktuality » FK Humenné začal plavbu v treťoligových vodách prehrou « späť

FK Humenné začal plavbu v treťoligových vodách prehrou

dátum aktualizácie: 06.08.2018 | počet zobrazení: 4 270

Futbalisti FK Humenné vstúpili neúspešne do novej treťoligovej sezóny, keď podľahli v susedskom derby na trávniku MFK Vranov nad Topľou výsledkom 0:5.

Slnečné počasie prialo lepšie domácim, ktorí boli počas celého zápasu lepším mužstvom. Svoju prevahu začali napĺňať už v 15. minúte, keď Kulichov polocenter-polostrela z priameho kopu skončila v bráne prekvapeného Vohara. O šesť minút neskôr po vyšachovaní našej obrany pridal druhý zásah Straka. Polčasové skóre uzavrel strelou zvnútra šestnástky skúsený domáci záložník Matúš Digoň.

Po zmene strán pristúpil tréner Puniša Memedovič k trojnásobnému striedaniu, ktoré opticky vyrovnalo hru, no gólový efekt to pre naše farby neprinieslo. Naopak, v priebehu jednej minúty potrestal laxnosť našej obrany z protiútoku najprv Sabol, a potom gólom prakticky z bránkovej čiary aj Voľanský. Aspoň k čestnému úspechu nám nepomohli ani ďalšie striedania.

V nedeľu ďalšie derby v Snine
Napraviť neúspech budeme môcť už túto nedeľu v zápase 2. kola Tipos III. ligy, v ktorom sa od 16.30 hod. predstavíme v ďalšom derby na trávniku MFK Snina.

MFK Vranov nad Topľou – Humenné 5:0 (3:0)

Góly: 15. Kulich, 21. Straka, 35. Digoň, 59. Sabol, 60. Voľanský.
Pred 58 divákmi rozhodovali Matej Lipták – Pavol Leško, Róbert Drenko. ŽK: 45. Digoň – 20. František Dolutovský, 39. Marián Dolutovský.

Zostava FK HUMENNÉ: Dominik Vohar – František Dolutovský (46. Dominik Krajník), Nikola Laković, Lukáš Krajník  (46. Matek Zlacký), Tobiáš Szilvási, Marián Dolutovský (71. Dominik Matta), Miroslav Porvazník, Cyril Vasiľ (83. Marcel Balog), Vladimír Voroňák,  Dárius Popik (46. František Sitarčík), Predrag Radovanović.

Počet návštev od 18.09.2011: 7845950
Počet návštev dnes: 11840