Aktuality a oznamy » Všetky aktuality » FK HUMENNÉ – MALŽENICE 2:1. Naháňačka Cyra Vasiľa v nadstavenom čase « späť

FK HUMENNÉ – MALŽENICE 2:1. Naháňačka Cyra Vasiľa v nadstavenom čase

dátum aktualizácie: 15.10.2023 | počet zobrazení: 4 247

Jesenný domáci dvojzápas FK Humenné mal pred sebou druhú časť. Pod Vihorlat sa v slnečnú sobotu Babieho leta vybral druholigový nováčik z Malženíc. Dorazil však na autobuse označenom veľkým nápisom „Spartak Trnava“, čo bolo predzvesťou spolupráce. A reprezentačná prestávka dávala hosťom možnosť využiť potenciál Niké ligistu naplno.
Domáci pred týždňom prekážku z Oravy zvládli, rovnaké ambície mali aj pri meraní síl s trnavskou farmou.

FK:
A. Knurovský – M. Zlacký, J. Kranthove, J. Dzurík, V. Maťaš (73. C. Vasiľ) – A. Avetisian – H. Ahl, Š. Harvila (88. L. Horváth), J. Holp – E. Streňo (83. D. Skiba), M. Kapur (83. O. Reiter)

OFK:
P. Vasiľ – M. Rehák, T. Vaško (46. O. Cíferský) , M. Katunský, M. Breznik, P. Karhan, A. Horvát, T. Šarmír, D. Azevedo (88. R. Kóša), A. Oseni (88. N. Kurej), D. Rapavý (77. P. Chovan)

Priebeh:
15. Za štvrťhodinu sa nič vážne na trávniku neudialo
22. Po faule Breznica na Streňa nariadený pokutový kop; loptu si postavil Kapur a bezpečne premenil – 1:0
37. Ahl zachytil rozohrávku súpera, keď predtým dobre napádali Streňo i Kapur. Dostal sa do brejku, ale Vasiľ výborne zasiahol. Po následnom rohu pálili Kranthove aj Avetisian do obrancov
43. Výborná postupná akcia s centrom Streňa, ktorý posadil loptu na hlavu Kapura. Ten v tutovke zo 7 metrov zakončil tesne nad
61. Priamy kop Oseni z 28 m – Knurovský vyrazil, hra pokračovala, Harvila z vlastnej polovice vyslal do brejku Ahla, ktorý v čistej šanci z 12 metrov prestrelil
66. Po centri Streňa šikovne pätičkou zakončil Dzurík, tesne nad
76. Krátkymi prihrávkami hostia udržali loptu pred humenskou šestnástkou, Oseni z 18 metrov napriahol a trafil presne k pravej žrdi – 1:1
87. Po rohovom kope prudkú hlavičku Dzuríka z 10 metrov skvele vyrazil Vasiľ
90.+ Štandardka zakončená hlavičkou Dzuríka vedľa
90.+ Nakopnutá lopta do šestnástky súpera, odrazená, Vasiľ z 18 metrov napriahol a trafil presne k pravej žrdi – 2:1

Ľuboš Reiter (Humenné):
Malženice potvrdili stúpajúcu formu, boli veľmi nepríjemným súperom. Po našom hladkom víťazstve s Dolným Kubínom som predpokladal naše herné trápenie, čo sa aj naplnilo. Spočiatku sme boli nepresní v rozohrávke, postupne aj v koncovke. Už do prestávky sme mali streliť dva – tri góly, po obrátke sa do čistej šance dostal Ahl. Hostia vyrovnali, ale akoby sa nám v nadstavenom čase teraz vracala tá neprávosť z úvodu sezóny. Po góle Cyra Vasiľa prepukli veľké emócie.
Cyrila Vasiľa som posielal na trávnik s úlohami podporovať naše ofenzívne snaženie centrami. Vyšla mu však nádherná strela a my sa tešíme. V mene mužstva mu ďakujem za tri body, lebo už to nevyzeralo s nami ružovo.
Jeho žltá karta mi absolútne nevadí. Sú to emócie, ktoré treba zažiť. Je to ešte lepšie, ako keď si kúpite mercedes.

Pavol Bartoš (Malženice):
V prvom polčase boli domáci lepším tímom. Nastúpili sme v inom rozostavení, než tradične hráme, ale po prestávke sme sa vrátili k tradičnému a naša hra sa zlepšila. Prišiel náš pekný gól, mali sme taktovku v rukách. Gólu domácich v nadstavenom čase predchádzal hrubý faul na nášho futbalistu ešte na humenskej polovici. Z toho som smutný. Už mi je do plaču, lebo takmer pravidelne dostávame góly po podobných situáciách, keď sme poškodení.
Sme sklamaní. Škoda, mali sme blízko k bodu, aj keď nám chýbali štyria hráči základnej zostavy – Nagy, Rýzek, Ujlaky… Prezentovali by sme sa ináč, ale „keby“ vo futbale význam nemá.

FK Humenné - Malženice 2:1
« » FK Humenné - Malženice 2:1
FK Humenné - Malženice 2:1 FK Humenné - Malženice 2:1 FK Humenné - Malženice 2:1 FK Humenné - Malženice 2:1 FK Humenné - Malženice 2:1 FK Humenné - Malženice 2:1 FK Humenné - Malženice 2:1 FK Humenné - Malženice 2:1 FK Humenné - Malženice 2:1 FK Humenné - Malženice 2:1 FK Humenné - Malženice 2:1 FK Humenné - Malženice 2:1 FK Humenné - Malženice 2:1 FK Humenné - Malženice 2:1 FK Humenné - Malženice 2:1 FK Humenné - Malženice 2:1 FK Humenné - Malženice 2:1 FK Humenné - Malženice 2:1 FK Humenné - Malženice 2:1 FK Humenné - Malženice 2:1 FK Humenné - Malženice 2:1 FK Humenné - Malženice 2:1 FK Humenné - Malženice 2:1 FK Humenné - Malženice 2:1 FK Humenné - Malženice 2:1 FK Humenné - Malženice 2:1

Počet návštev od 18.09.2011: 7851993