Aktuality a oznamy » Všetky aktuality » EXTRALIGA: HC 19 Humenné – Nové Zámky 1:3. Definitíva! Rozhodca sa rozhodol .... « späť

EXTRALIGA: HC 19 Humenné – Nové Zámky 1:3. Definitíva! Rozhodca sa rozhodol ....

dátum aktualizácie: 24.02.2024 | počet zobrazení: 5 813

Základná časť Tipos Extraligy sa nezadržateľne blíži k záveru základnej časti. Hokejisti HC 19 Humenné majúc slučku vypadnutia na krku sa mohli udržať pri živote iba výhrou nad Novými Zámkami.
Nestalo sa, po čudnom úvode zápasu sa tešili hostia a HC 19 Humenné štyri kolá pred záverom základnej časti definitívne z extraligy vypadáva.

HC 19 Humenné – Nové Zámky 1:3 (0:2,1:0,0:1)
Góly: 26. Handlovský (Kozel) – 8. Prokeš, 14. Johnson, 60. Ružek
Vylúčení: 1:3 na 2 min., pres.: 0:1, osl.: 0:0
Strely: 24:24
Divákov: 1 794

Priebeh:
Zápas priamych súperov o záchranu mal nečakane rozhodcovský gólový úvod. V prvom humenskom oslabení sa Nové Zámky tešili až na základe „challenge goal“, ktorý rozhodcovia uznali . „Challenge“ sa samovoľne rozhodli preskúmať hlavní arbii3 (Žák – Orolin) a určili stav 0:1. Táto situácia humenských hokejistov „zmrazila“, inkasovali druhý gól, už normálny, peknou sťahovačkou a blafákom. Do 2. tretiny vstúpil do brány Patrik Kozel, v 26. min. našiel pred modrou čiarou Handlovského, ktorého bomba zazvonila o žŕdku a znížila stav na 1:2. Kozel v bráne viackrát našich podržal, do 3. tretiny Humenčania stále vstupovali s nádejou. Obrat sa neudial. Tešili sa iní…

Martin Štrba (Humenné):
Mali sme na začiatku dve šance, ale nedali sme gól. Inkasovali sme čudný gól, ťažko sa mi je k tejto situácii vyjadrovať, vlastne ani na tlačovke nemôžem. Či to bol kľúčový moment, nemôžem povedať, určite však dôležité, že súper sa dostal do vedenia.“

HC 19 Humenné - Nové Zámky 1:3
« » HC 19 Humenné - Nové Zámky 1:3
HC 19 Humenné - Nové Zámky 1:3 HC 19 Humenné - Nové Zámky 1:3 HC 19 Humenné - Nové Zámky 1:3 HC 19 Humenné - Nové Zámky 1:3 HC 19 Humenné - Nové Zámky 1:3

Počet návštev od 18.09.2011: 7855669