Aktuality a oznamy » Všetky aktuality » Aj HUMENČANIA v sebe NAŠLI SANTU « späť

Aj HUMENČANIA v sebe NAŠLI SANTU

dátum aktualizácie: 13.12.2023 | počet zobrazení: 8 617

Prečítať nahlas

Známy čarovný vianočný kamión prišiel na humenské námestie.

Pred 16. hodinou sa začala severná časť Námestia slobody (pri MsKS) rýchlym tempom zapĺňať. Deti so svojimi rodičmi sa ponáhľali, aby si užili stretnutie so Santom.

Moderovaná zábava, hudba, možnosť zakúpiť si darčekové predmety alebo lákavé vianočné oblečenie / doplnky a prispieť tak na dobročinné účely. Vrcholom bol osvetlený Vianočný kamión, ktorý priviezol samotného Santu. Každý, kto prišiel, zažil pravé vianočné kúzlo a mohol sa so Santom aj odfotiť.

Spolu trinásť miest. Večer prekvapení i pomoci si už užila Bratislava, Trnava, Levice, Zvolen, Lučenec, Košice, v stredu 13. decembra bolo na rade mesto Humenné, v jednodňových intervaloch budú nasledovať Svidník, Prešov, Spišská Nová Ves, Dolný Kubín, Bytča a napokon na Záhorí Senica.

Nájdite v sebe Santu a prispejte na Slovenský Červený kríž. Takto znelo motto akcie. Sviatočnú atmosféru spoznali aj Humenčania a našli v sebe Santu. Kupovali darčekové predmety, občerstvenie z food trucku, fotili sa a podporovali dobrú vec. Všetok výťažok (po návšteve 13 miest) bude darovaný desiatim pobočkám Slovenského Červeného kríža. Využije sa na rozvoj vlastnej činnosti alebo na usporiadanie vianočného stretnutia pre klientov z komunít, ktoré by inak nemali možnosť pocítiť atmosféru vianočnej pohody. Spolupatričnosť, akú by mal počas vianočných sviatkov zažiť každý.

Každý z nás môže byť cez Vianoce Santom
a darovať radosť a pomoc tam, kde ju naozaj treba!

Marián Škuba
Tlačový referát
Mestský úrad

« späť

Čarovný vianočný kamión v Humennom
« » Čarovný vianočný kamión v Humennom
Čarovný vianočný kamión v Humennom Čarovný vianočný kamión v Humennom Čarovný vianočný kamión v Humennom Čarovný vianočný kamión v Humennom Čarovný vianočný kamión v Humennom Čarovný vianočný kamión v Humennom Čarovný vianočný kamión v Humennom Čarovný vianočný kamión v Humennom Čarovný vianočný kamión v Humennom Čarovný vianočný kamión v Humennom Čarovný vianočný kamión v Humennom Čarovný vianočný kamión v Humennom Čarovný vianočný kamión v Humennom Čarovný vianočný kamión v Humennom Čarovný vianočný kamión v Humennom Čarovný vianočný kamión v Humennom Čarovný vianočný kamión v Humennom Čarovný vianočný kamión v Humennom Čarovný vianočný kamión v Humennom Čarovný vianočný kamión v Humennom Čarovný vianočný kamión v Humennom Čarovný vianočný kamión v Humennom Čarovný vianočný kamión v Humennom Čarovný vianočný kamión v Humennom Čarovný vianočný kamión v Humennom Čarovný vianočný kamión v Humennom Čarovný vianočný kamión v Humennom Čarovný vianočný kamión v Humennom Čarovný vianočný kamión v Humennom Čarovný vianočný kamión v Humennom Čarovný vianočný kamión v Humennom Čarovný vianočný kamión v Humennom Čarovný vianočný kamión v Humennom Čarovný vianočný kamión v Humennom Čarovný vianočný kamión v Humennom Čarovný vianočný kamión v Humennom Čarovný vianočný kamión v Humennom Čarovný vianočný kamión v Humennom

Upútavky

Voľby 2022

Voľby 2022 viac

Záznamy HNTV z rokovaní MsZ

Záznamy HNTV z rokovaní MsZ viac

Mobilná aplikácia mesta Humenné

Mobilná aplikácia mesta Humenné viac

Parkovné aj prostredníctvom APLIKÁCIE

Parkovné aj prostredníctvom APLIKÁCIE viac

Odkaz pre humenskú radnicu

Odkaz pre humenskú radnicu viac

Miestne dane a poplatky

Miestne dane a poplatky viac

UMR Humenné

UMR Humenné viac

Register dotácií schválených komisiami MsZ

Register dotácií schválených komisiami MsZ viac

PORADOVNÍK ŽIADATEĽOV O ZABEZPEČENIE POSKYTOVANIA SOCIÁLNEJ SLUŽBY

PORADOVNÍK ŽIADATEĽOV O ZABEZPEČENIE POSKYTOVANIA SOCIÁLNEJ SLUŽBY viac

Poradovník prideľovania bytov

Poradovník prideľovania bytov viac

Ministerstvo školstva

Ministerstvo školstva viac

Rekonštrukcia multifunkčného športového areálu na Laboreckej 1893/66 v Humennom

Rekonštrukcia multifunkčného športového areálu na Laboreckej 1893/66 v Humennom viac

Mesto Humenné

Kontakt:

Kukorelliho 1501/34
066 28   Humenné
Slovenská republika


Počet návštev od 18.09.2011: 8347231
Počet návštev dnes: 4805