Aktuality a oznamy » Šport » HISTORICKÁ SEZÓNA UKONČENÁ spoločne s príbormi « späť

HISTORICKÁ SEZÓNA UKONČENÁ spoločne s príbormi

dátum aktualizácie: 11.03.2024 | počet zobrazení: 5 515

Prečítať nahlas

Extraligový káder HC 19 Humenné sa naposledy stretol spoločne.

Extraligová rozlúčka mala po piatkovom zápase (Humenné – Michalovce 2:5) a spontánnej ďakovačke na ľadovej ploche i v hľadisku a nedeľňajšej autogramiáde (trvala cca 3 hodiny) na zimnom štadióne svoj tretí diel v pondelok (11. marca) presne napoludnie.

Vedenie klubu (Peter Ždiňák, Mikuláš Koščo), realizačný tím a takmer celý káder (chýbal iba Vadim Pereskokov / zdravotné vyšetrenie) sa stretli v River Pube na spoločnom obede. Priestor, kam sa chodili hokejisti počas sezóny stravovať, sa stali ich posledným, kde sa aj navzájom rozlúčili.

„Prvotný a hlavný cieľ sa nám nepodarilo splniť. Extraligu sme nezachránili, celá cesta však stála veľa síl vás i nás. Snažil som sa vytvoriť v humenskom klube extraligové podmienky – aby ste všetko potrebné mali a mali to načas,“ povedal Peter Ždiňák, predseda HC 19 Humenné.

Následne sa slova ujal Mikuláš Koščo. „Chcem sa vám všetkým poďakovať. S niektorými, ktorí ste tu, sme si pred necelým rokom užili slastné chvíle postupu v Žiline. Vtedy sme prekvapili celé Slovensko, nikto neveril, že práve HC 19 Humenné získa miestenku do extraligy. Najvyššiu hokejovú súťaž mesto Humenné doposiaľ nezažilo, boli ste súčasťou historickej sezóny. Veľmi ma teší postoj humenských divákov, ktorí ukázali, že extraliga ich nadchla. Stále povzbudzovali, boli s nami vo veľkom počte aj vo fáze, keď už bolo jasné, že vypadávame. Ich vďačnosť bolo badať aj na autogramiáde, lebo mladší i starší chceli vaše podpisy, spoločné fotky, stali ste sa pre nich hrdinami. Terajšie chvíle sú smutné, ale nemusí to byť koniec extraligových chvíľ v Humennom. Kvôli takýmto fanúšikom sa oplatí bojovať o návrat medzi slovenskú špičku. Prajem vám veľa šťastia v ďalšej kariére, možno aj spojenej s HC 19 Humenné. Ďakujem za všetko, čo ste spravili pre humenský hokej!“ – dodal podpredseda HC 19 Humenné.

Na záver hokejisti podpísali ešte viacero dresov, plagátov a nastal čas rozlúčky. Historická sezóna je ukončená.

AJ MY ĎAKUJEME!

Marián Škuba
Tlačový referát
Mestský úrad

« späť

Spoločný obed na rozlúčku s extraligou
« » Spoločný obed na rozlúčku s extraligou
Spoločný obed na rozlúčku s extraligou Spoločný obed na rozlúčku s extraligou Spoločný obed na rozlúčku s extraligou Spoločný obed na rozlúčku s extraligou Spoločný obed na rozlúčku s extraligou Spoločný obed na rozlúčku s extraligou Spoločný obed na rozlúčku s extraligou Spoločný obed na rozlúčku s extraligou Spoločný obed na rozlúčku s extraligou Spoločný obed na rozlúčku s extraligou Spoločný obed na rozlúčku s extraligou Spoločný obed na rozlúčku s extraligou Spoločný obed na rozlúčku s extraligou Spoločný obed na rozlúčku s extraligou Spoločný obed na rozlúčku s extraligou Spoločný obed na rozlúčku s extraligou Spoločný obed na rozlúčku s extraligou Spoločný obed na rozlúčku s extraligou Spoločný obed na rozlúčku s extraligou Spoločný obed na rozlúčku s extraligou Spoločný obed na rozlúčku s extraligou Spoločný obed na rozlúčku s extraligou Spoločný obed na rozlúčku s extraligou Spoločný obed na rozlúčku s extraligou Spoločný obed na rozlúčku s extraligou Spoločný obed na rozlúčku s extraligou Spoločný obed na rozlúčku s extraligou Spoločný obed na rozlúčku s extraligou Spoločný obed na rozlúčku s extraligou Spoločný obed na rozlúčku s extraligou Spoločný obed na rozlúčku s extraligou Spoločný obed na rozlúčku s extraligou Spoločný obed na rozlúčku s extraligou

Upútavky

Voľby 2022

Voľby 2022 viac

Záznamy HNTV z rokovaní MsZ

Záznamy HNTV z rokovaní MsZ viac

Mobilná aplikácia mesta Humenné

Mobilná aplikácia mesta Humenné viac

Parkovné aj prostredníctvom APLIKÁCIE

Parkovné aj prostredníctvom APLIKÁCIE viac

Odkaz pre humenskú radnicu

Odkaz pre humenskú radnicu viac

Miestne dane a poplatky

Miestne dane a poplatky viac

UMR Humenné

UMR Humenné viac

Register dotácií schválených komisiami MsZ

Register dotácií schválených komisiami MsZ viac

PORADOVNÍK ŽIADATEĽOV O ZABEZPEČENIE POSKYTOVANIA SOCIÁLNEJ SLUŽBY

PORADOVNÍK ŽIADATEĽOV O ZABEZPEČENIE POSKYTOVANIA SOCIÁLNEJ SLUŽBY viac

Poradovník prideľovania bytov

Poradovník prideľovania bytov viac

Ministerstvo školstva

Ministerstvo školstva viac

Rekonštrukcia multifunkčného športového areálu na Laboreckej 1893/66 v Humennom

Rekonštrukcia multifunkčného športového areálu na Laboreckej 1893/66 v Humennom viac

Mesto Humenné

Kontakt:

Kukorelliho 1501/34
066 28   Humenné
Slovenská republika


Počet návštev od 18.09.2011: 7712898
Počet návštev dnes: 4617