Aktuality a oznamy » Šport » EXTRALIGA: HC 19 Humenné – Trenčín 0:4. Prehra v „hlavách“ « späť

EXTRALIGA: HC 19 Humenné – Trenčín 0:4. Prehra v „hlavách“

dátum aktualizácie: 21.01.2024 | počet zobrazení: 2 270

Hokejisti HC 19 Humenné naposledy potešili svojich fanúšikov výsledkom na liptovskom ľade. Zapísali druhú výhru v rade. Nasledoval dôležitý zápas, ktorého zvládnutie by priblížilo hranicu záchrany. Nestalo sa! Nebol to z humenskej strany dobrý výkon. Pochvalu si zaslúži návštevnosť.

HC 19 Humenné – Trenčín 0:4 (0:0,0:3,0:1)
Góly: 27. Krajčovič, 31. Mikúš, 33. Giľák, 56. Conway
Vylúčení: 0:5 na 2 min., bez využitia
Strely: 26:22
Divákov: 2 889

Priebeh:
Už po 54 sekundách dostali Humenčania výhodu presilovky, bez využitia. V 5. min. Vaškovi v tutovke zblokovali hokejku, prienik Meliška cez troch súperových hráčov zastavil LaCouvee. V 16. min. dostali domáci výhodu presilovky 5 na 3 v čase 1:03 min. Nič sa nezmenilo. Pomer striel bol 11:3, stav 0:0. Humenský tlak pokračoval aj v úvode II. tretiny, avšak udrelo na druhej strane… najskôr žŕdka, potom gól so šťastím (cez teč Ťavodu od korčule) a potom sme pykali za dve defenzívne chyby za 58 sekúnd! – 0:3. V 34. min. ponúkol Foss gól Kvasnicovi, ale nechal iba vyniknúť brankára. V III. tretine začali domáci šancami Kuruho i Borova. Trenčianska defenzívna taktika bola účelná. Prišli ďalšie presilovky, avšak aj brejk súpera, po ktorom nasledovalo trestné striedanie. Baláža vychytal Galimov. Hostia ešte raz skórovali a potvrdili tri body.

Martin Štrba (Humenné):
Obrovské sklamanie, ešte raz poviem – obrovské sklamanie! Mali už iba krôčik, aby sme sa dostali na dosah záchrany, ale boli sme tragickí. Keď budeme v rozhodujúcich chvíľach „podelaní“, nikdy sa nedosiahneme na úroveň, ktorú naháňame. Tento zápas sme mali jednoznačne zvládnuť. Som veľmi sklamaný!“

Branko Radivojevič (Trenčín):
Sme radi za tri body. Prvá tretina nebola z našej strany optimálna, ale zvládli sme oslabenie klasické i 3 na 5. Ustáli sme to a dôležitý bol prvý gól. Dostali sme sa do výhody, ktorú sme ďalšími dvoma gólmi potvrdili.“

HC 19 Humenné - Trenčín 0:4
« » HC 19 Humenné - Trenčín 0:4
HC 19 Humenné - Trenčín 0:4 HC 19 Humenné - Trenčín 0:4 HC 19 Humenné - Trenčín 0:4 HC 19 Humenné - Trenčín 0:4 HC 19 Humenné - Trenčín 0:4 HC 19 Humenné - Trenčín 0:4 HC 19 Humenné - Trenčín 0:4 HC 19 Humenné - Trenčín 0:4 HC 19 Humenné - Trenčín 0:4 HC 19 Humenné - Trenčín 0:4 HC 19 Humenné - Trenčín 0:4 HC 19 Humenné - Trenčín 0:4 HC 19 Humenné - Trenčín 0:4 HC 19 Humenné - Trenčín 0:4

Počet návštev od 18.09.2011: 7855796