« späť
Aktuality a oznamy » OZNAM: Začiatok vykurovacej sezóny

OZNAM: Začiatok vykurovacej sezóny

Humenská energetická spoločnosť s.r.o. týmto oznamuje, že po vyhodnotení priemerných vonkajších denných teplôt za posledné dni vrátane ich očakávaného vývoja na najbližšie obdobie, začne s postupným nábehom vykurovania u svojich zmluvných odberateľov. Vzhľadom na súčasnú zložitú situáciu na trhu s cenami elektriny a plynu, odporúčame všetkým spotrebiteľom tepla, aby vykurovanie bytov bolo hospodárne, rovnako aj spotreba teplej vody.


Zároveň týmto žiadame našich ctených zákazníkov, aby si skontrolovali tesnosť vnútorných rozvodov a termostatické ventily na vykurovacích telesách.
Vlastníkom bytov odporúčame, aby si počas týchto dní na všetkých vykurovacích telesách (radiátoroch) otvorili ventily naplno. Tým umožnia ich odvzdušnenie a dosiahnutie plnej funkčnosti. Potom je možné ventil regulovať.


V niektorých prípadoch je možné odvzdušniť radiátor priamo v byte alebo sa celá stúpačka odvzdušňuje v byte na najvrchnejšom poschodí. Zabezpečením týchto úkonov a priebežným odvzdušňovaním stúpačiek umožníte, aby bol nábeh ústredného kúrenia efektívny a plynulý.


Ing. Martin Lichman, konateľ
Humenská energetická spoločnosť s.r.o.


Tlačový referát
Mestský úrad

« späť

aktualizácia: 21.09.2022 | počet zobrazení: 1092

Počet návštev od 18.09.2011: 4569084
Počet návštev dnes: 251
Súbory cookie nám pomáhajú pri poskytovaní našich služieb. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie