Aktuality a oznamy » Kultúra a spoločnosť » VYHRAJTE 4 VSTUPENKY na ROCK POD KAMEŇOM « späť

VYHRAJTE 4 VSTUPENKY na ROCK POD KAMEŇOM

dátum aktualizácie: 10.06.2024 | počet zobrazení: 683

Prečítať nahlas

Koncom tohto mesiaca
27. až 30. júna (od štvrtka do nedele)
štartuje historicky najväčší a najlepší
ročník festivalu ROCK POD KAMEŇOM
Sninské rybníky

4 dni plné skvelej hudby, veľkolepej zábavy a nezabudnuteľných zážitkov v programe festivalu 60 skupín z 13 krajín
na dvoch pódiách

Predstavia sa aj…

Štvrtok (27.6.)
Švédski metaloví velikáni HAMMERFALL prinesú so sebou energiu a vášeň, ktorá vás strhne do víru nekompromisného heavy metalu. Pripravte sa na ohromujúcu šou!
ELEINE je kapela, známa svojím silným symfonickým metalom a nezabudnuteľnými vystúpeniami, rozprúdi vám krv v žilách! Táto kapela kombinuje epické melódie, mohutné riffy a úžasné vokály Madeleine Liljestam – švédsky diamant!
Každého roztancujú pod pódiom HEĽENINE OČI! Skvelá východniarska (prešovská) skupina vás zavedie do sveta úžasných melódií a veľkolepých výkonov. Tešíme sa na vás a na tento nezabudnuteľný večer plný energie!
THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA vás prenesie na festivale do éry 70. – 80. rokov. Je zložená z členov rôznych metalových kapiel, ako sú Soil work, Arch enemy, Mean streak a Spiritual beggars. Sú známi svojou náladovou a melodickou hudbou, ktorá vás vtiahne do svojho retro sveta plného romantiky, dobrodružstva a nostalgie. Predvedú skvelú party, ktorá fanúšikov rozveselí a rozhýbe.

Piatok (28.6.)
Na ROCK POD KAMEŇOM nebude chýbať ani slovenská legenda TUBLATANKA! Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť vidieť naživo jednu z najväčších ikon slovenskej hudobnej scény! Staňte sa súčasťou legendárneho festivalu, ktorý tohto roku očakáva rekordnú návštevnosť! Nechajte sa uniesť legendárnymi hitmi, ktoré definovali generácie, a staňte sa súčasťou histórie.
KONTRUST sú majstri kombinovania tvrdých riffov s chytľavými melódiami, čo sľubuje explozívnu show plnú energie a zábavy. Ich jedinečný štýl a nečakané hudobné zvraty vás zaručene nenechajú chladnými. Predvedú vám výnimočný zážitok, ktorý vás vtiahne a nepustí. Pripravte sa na nezabudnuteľnú hudobnú jazdu!
BIJOUTERRIER vás všetkých pozýva na nadupanú šou, ktorá každého riadne nakopne a zanechá v nás stopy radosti a energie. Ich hudba bude rezonovať v srdciach ešte dlho po skončení festivalu!

Sobota (29.6.)
SODOM, neohroziteľní velikáni thrash metalu, sú pripravení rozpumpovať ROCK POD KAMEŇOM do úplne nových metalových dimenzií! Prinesú na festival nielen nezabudnuteľné riffy, ale aj neskutočnú energiu. Táto ikona, neoddeliteľná súčasť Big 4 nemeckého trash metalu, je garancia neskutočnej metalovej jazdy a hromady headbangu! Ich koncerty sú energické, plné vášne a nezabudnuteľné.
Pripravte sa na vlnu úžasnej hudby od VISIONS OF ATLANTIS, ktorá zahltí festival ako prílivová vlna! Nechajte sa uniesť ich epickou šou, ktorá rozpáli vaše srdcia a neopustí vaše mysle!

Nedeľa (30.6.)
Bude v znamení návratov legiend. Na pódiu sa predstaví česká rocková ikona CITRON s Láďom Křížkom a Tanjou. Zlatý československý hlas, známy z Vitacit, Kreyson či bratského dua Damiens, po rokoch opäť zaznie v Snine. V spojení s úžasnou Tanjou predvedú v originálnom podaní klasiky ako Kam jen jdou lásky mé, Nad hlavou léta rokenrol či „citronovskú“ Záhradní slavnost alebo Rock, rock, rock!
OLYMPIC je rocková legenda, ktorá zavíta na ROCK POD KAMEŇOM po desaťročnej prestávke! Ich spevák, Petr Janda, je charizmatickým frontmanom, ktorý fanúšikov vždy dostane svojím hlasom a energiou na pódiu. Môžeme sa tešiť na veľkolepú šou! Od klasických hitov ako „Dej mi víc své lásky“ až po nové skladby, ich vystúpenie bude plné vášne a hudobnej sily.

Kto nepríde, môže ľutovať!

OTÁZKA:
Ku ktorej legendárnej českej skupine patrí spevák Petr Janda?
(odpovede píšte na FB mesta Humenné 11. júna 2024 / do polnoci)

Vyžrebujeme 4 výhercov, ktorí získajú 4 vstupenky na celý 4-dňový festival ROCK POD KAMEŇOM!

Veľa šťastia!

Marián Škuba
Tlačový referát
Mestský úrad

« späť

Rock pod kameňom 2024
« » Rock pod kameňom 2024
Rock pod kameňom 2024 Rock pod kameňom 2024 Rock pod kameňom 2024 Rock pod kameňom 2024 Rock pod kameňom 2024 Rock pod kameňom 2024 Rock pod kameňom 2024 Rock pod kameňom 2024 Rock pod kameňom 2024 Rock pod kameňom 2024

Upútavky

Voľby 2022

Voľby 2022 viac

Záznamy HNTV z rokovaní MsZ

Záznamy HNTV z rokovaní MsZ viac

Mobilná aplikácia mesta Humenné

Mobilná aplikácia mesta Humenné viac

Parkovné aj prostredníctvom APLIKÁCIE

Parkovné aj prostredníctvom APLIKÁCIE viac

Odkaz pre humenskú radnicu

Odkaz pre humenskú radnicu viac

Miestne dane a poplatky

Miestne dane a poplatky viac

UMR Humenné

UMR Humenné viac

Register dotácií schválených komisiami MsZ

Register dotácií schválených komisiami MsZ viac

PORADOVNÍK ŽIADATEĽOV O ZABEZPEČENIE POSKYTOVANIA SOCIÁLNEJ SLUŽBY

PORADOVNÍK ŽIADATEĽOV O ZABEZPEČENIE POSKYTOVANIA SOCIÁLNEJ SLUŽBY viac

Poradovník prideľovania bytov

Poradovník prideľovania bytov viac

Ministerstvo školstva

Ministerstvo školstva viac

Rekonštrukcia multifunkčného športového areálu na Laboreckej 1893/66 v Humennom

Rekonštrukcia multifunkčného športového areálu na Laboreckej 1893/66 v Humennom viac

Mesto Humenné

Kontakt:

Kukorelliho 1501/34
066 28   Humenné
Slovenská republika


Počet návštev od 18.09.2011: 8320839
Počet návštev dnes: 8592