Aktuality a oznamy » Kultúra a spoločnosť » Tanečný koncert s rozlúčkou « späť

Tanečný koncert s rozlúčkou

dátum aktualizácie: 11.06.2024 | počet zobrazení: 3 070

Prečítať nahlas

AJ TO SME MY – znel názov vystúpenia tanečného odboru Základnej umeleckej školy Petra Breinera. Javiskové dosky divadelnej sály Mestského kultúrneho strediska patrili v pondelok popoludní (10. jún) tanečníkom. Predstavili sa nielen najmladší, ale aj starší žiaci. Úvod bol v znamení jazzu, neskôr boli na rade rôzne tanečné štýly z tried, ktoré vedú učiteľky Ľubica Hodovancová a Juliana Janitorová. Jednotlivé tance a choreografie získali úspechy (od zlatého po bronzové pásmo, resp. 1. – 3. miesta) v súťažiach alebo boli súčasťou kultúrnych podujatí (napr. Mesto kultúry 2024, Humenská hudobná jar) nielen na území mesta, ale aj mimo. Detský folklórny súbor Kolovrátok spolu so spevákmi účinkovali v programe v rámci stavania mája v Snine. Tanečné vystúpenia obohatili speváčky A. Morochovičová a K. Pristášová z triedy Lenky Ivancovej.

Dlhým potleskom na záver vyjadrili prítomní úctu a vďaku učiteľke Ľubici Hodovancovej. „Ďakujeme za všetky úspechy, ku ktorým ste nás doviedli. Za každý kladný moment, ktorý ste nám v priebehu tancovania sprostredkovali. Ďakujeme za čas, ktorý ste pre nás obetovali aj mimo vyučovania a za milé slovo, ktorým ste pohladili naše detské duše. Vaše vedenie a podpora mali pre nás obrovský význam,“ vyjadrila ďakovné slová moderátorka podujatia Diana Parasková.

„V mene vedenia ďakujem Ľubke Hodovancovej. So srdcom na pravom mieste vykonávala svoju prácu veľmi dobre a dlhé roky. Prajem jej veľa zdravia a zaslúžený odpočinok,“ povedala Drahoslava Zalaiová, zástupkyňa riaditeľa školy.

Vystúpenie organizačne zabezpečila Juliana Janitorová, ktorá si taktiež prevzala kvetinový dar.

Veronika Lattová
Tlačový referát
Mestský úrad

« späť

Tanečné vystúpenie Aj to sme my
« » Tanečné vystúpenie Aj to sme my
Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my Tanečné vystúpenie Aj to sme my

Upútavky

Voľby 2022

Voľby 2022 viac

Záznamy HNTV z rokovaní MsZ

Záznamy HNTV z rokovaní MsZ viac

Mobilná aplikácia mesta Humenné

Mobilná aplikácia mesta Humenné viac

Parkovné aj prostredníctvom APLIKÁCIE

Parkovné aj prostredníctvom APLIKÁCIE viac

Odkaz pre humenskú radnicu

Odkaz pre humenskú radnicu viac

Miestne dane a poplatky

Miestne dane a poplatky viac

UMR Humenné

UMR Humenné viac

Register dotácií schválených komisiami MsZ

Register dotácií schválených komisiami MsZ viac

PORADOVNÍK ŽIADATEĽOV O ZABEZPEČENIE POSKYTOVANIA SOCIÁLNEJ SLUŽBY

PORADOVNÍK ŽIADATEĽOV O ZABEZPEČENIE POSKYTOVANIA SOCIÁLNEJ SLUŽBY viac

Poradovník prideľovania bytov

Poradovník prideľovania bytov viac

Ministerstvo školstva

Ministerstvo školstva viac

Rekonštrukcia multifunkčného športového areálu na Laboreckej 1893/66 v Humennom

Rekonštrukcia multifunkčného športového areálu na Laboreckej 1893/66 v Humennom viac

Mesto Humenné

Kontakt:

Kukorelliho 1501/34
066 28   Humenné
Slovenská republika


Počet návštev od 18.09.2011: 8320783
Počet návštev dnes: 8536