Aktuality a oznamy » Kultúra a spoločnosť » TALENT – skladačka troch rôznych príbehov « späť

TALENT – skladačka troch rôznych príbehov

dátum aktualizácie: 29.04.2024 | počet zobrazení: 1 720

Prečítať nahlas

Ďalšiu z vydarených besied má na konte Vihorlatská knižnica. Zuzana Švecová tentokrát privítala známu osobnosť najmä z televíznych obrazoviek. Aprílový program ukončil podvečer (25.4.) Jaro Slávik. Slovenský hudobný producent, scenárista, manažér a porotca v talentovej relácii nepricestoval sám, spoločnosť mu robila aj jeho nová publikácia s príznačným názvom Talent, ktorú (okrem iného) predstavil. Pri otázke mnohých povolaní odpovedal, že niektoré boli súbežne a napĺňali ho všetky rovnako. Je typ človeka, ktorý pohár vidí vždy poloplný. „Turné s knihou je najlepšia možná vec, uvidím mnoho ľudí, s ktorými inak nemám možnosť stretnúť sa v kútoch Slovenska, kde bežne nechodievam. Bol som napríklad na Dukle,“ vysvetlil Jaro Slávik. Prezradil, že veľmi veľa číta, okrem toho sa vzdeláva – momentálne navštevuje kurz taliančiny (dohovorí sa anglicky, nemecky, rusky, ukrajinsky, má základy francúzštiny, rozumie rumunčinu a dokonca číta vo švédčine). Rád športuje, venoval sa basketbalu (ako 47-ročný bol najstarším hráčom prvej ligy), streetballu, tiež je vášnivým milovníkom tanca, denne chodí do lesa, bicykluje.

„Udržiava svoje vnútorné dieťa, ktoré rado žasne a učí sa novým veciam. Jeho rozprávanie bolo pretkané filozofickými úvahami, keďže mu je blízky stoicizmus, ale aj spomínaním na rôzne zážitky zo sveta zábavného priemyslu,“ doplnila Zuzana Švecová.

Vo veku 21 rokov sa stal jedným z najmladších výkonných riaditeľov nahrávacích spoločností. O šesť rokov neskôr sa stal riaditeľom spoločnosti Warner Music pre východnú Európu a pobočky holdingu AOL TIME WARNER, ktorá pôsobí vo Viedni a na Ukrajine. V roku 2008 založil a naštartoval činnosť agentúry TATA, ktorá poskytuje služby a servis pre umelcov ako Simply Red, Arash, Bob Sinclair, Marilyn Manson, Anastacia, Shaggy a mnoho ďalších. Píše scenáre, venuje sa stand-upu, organizuje koncerty a moderuje vlastnú satirickú reláciu. Publikácia TALENT je skladačkou troch rôznych príbehov: o kreatívnom a zábavnom priemysle, postavách desiatich ročníkov televíznej relácie a ostatnom ročníku nakrúcania.
Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Veronika Lattová
Tlačový referát
Mestský úrad

« späť

Jaro Slávik na besede vo Vihorlatskej knižnici
« » Jaro Slávik na besede vo Vihorlatskej knižnici
Jaro Slávik na besede vo Vihorlatskej knižnici Jaro Slávik na besede vo Vihorlatskej knižnici Jaro Slávik na besede vo Vihorlatskej knižnici Jaro Slávik na besede vo Vihorlatskej knižnici Jaro Slávik na besede vo Vihorlatskej knižnici Jaro Slávik na besede vo Vihorlatskej knižnici Jaro Slávik na besede vo Vihorlatskej knižnici Jaro Slávik na besede vo Vihorlatskej knižnici Jaro Slávik na besede vo Vihorlatskej knižnici

Upútavky

Záznamy HNTV z rokovaní MsZ

Záznamy HNTV z rokovaní MsZ viac

Mobilná aplikácia mesta Humenné

Mobilná aplikácia mesta Humenné viac

Parkovné aj prostredníctvom APLIKÁCIE

Parkovné aj prostredníctvom APLIKÁCIE viac

Odkaz pre humenskú radnicu

Odkaz pre humenskú radnicu viac

Miestne dane a poplatky

Miestne dane a poplatky viac

UMR Humenné

UMR Humenné viac

Register dotácií schválených komisiami MsZ

Register dotácií schválených komisiami MsZ viac

PORADOVNÍK ŽIADATEĽOV O ZABEZPEČENIE POSKYTOVANIA SOCIÁLNEJ SLUŽBY

PORADOVNÍK ŽIADATEĽOV O ZABEZPEČENIE POSKYTOVANIA SOCIÁLNEJ SLUŽBY viac

Poradovník prideľovania bytov

Poradovník prideľovania bytov viac

Ministerstvo školstva

Ministerstvo školstva viac

Rekonštrukcia multifunkčného športového areálu na Laboreckej 1893/66 v Humennom

Rekonštrukcia multifunkčného športového areálu na Laboreckej 1893/66 v Humennom viac

Mesto Humenné

Kontakt:

Kukorelliho 1501/34
066 28   Humenné
Slovenská republika


Počet návštev od 18.09.2011: 8654846
Počet návštev dnes: 11809