Aktuality a oznamy » Kultúra a spoločnosť » ŠKÔLKARI zo Štefánikovej objavili SVET DINOSAUROV « späť

ŠKÔLKARI zo Štefánikovej objavili SVET DINOSAUROV

dátum aktualizácie: 13.06.2024 | počet zobrazení: 1 774

Prečítať nahlas

Výlet spestrí deťom každodenný pobyt v materskej škole. Plní nielen výchovno-vzdelávaciu funkciu, ale aj oddychovú a relaxačnú. Zároveň rozvíja sociálne zručnosti v novom prostredí. Preto sme sa aj my, MŠ Štefánikova 49, rozhodli pripraviť pre predškolákov nezabudnuteľný deň.

V piatok 7. júna sa deti vydali na dobrodružnú cestu do minulosti. O 8.00 hod. pristavil na školskom dvore autobus, do ktorého nastúpilo 22 netrpezlivých detí. Väčšina cestovala autobusom prvýkrát, takže už to bol pre ne ohromujúci zážitok. Začiatok cesty bol trošku rozpačitý, lebo nám neprialo počasie, ale ani to nás neodradilo. Veď ako sa hovorí: „Neexistuje zlé počasie, len zlé oblečenie.“ Vydali sme sa smer košická ZOO.

Cieľom nášho výletu bolo objaviť fascinujúci svet dinosaurov, kde na vlastné oči uvidia, ako vyzerajú ich obľúbené hračky. Približne o 11.00 hod. sme prekročili bránu dávno strateného sveta druhohôr, v ktorom vládli dinosaury. Otvoril sa im bájny prehistorický svet. Napokon sme usúdili, že aj ten dážď a nepriazeň počasia dotvárali celkovú atmosféru. Kde by ste v druhohorách našli upravené chodníky?

Deti boli nadšené zo všetkého, čo im DinoPark v košickej ZOO ponúkal. Zúčastnili sa aj na 3D projekcii, pri ktorej aj občas zapišťali od napätia.

Ako to už býva, po daždi vykuklo slniečko a my sme mali priestor na prehliadku zvierat žijúcich v ZOO. Že to bol pre deti pekný zábavný deň plný zážitkov a dojmov, dokazovala spiatočná cesta plná neutíchajúcich rozhovorov. Tento deň sa im páčil, čo potvrdili aj slovami: „Špinavé dieťa, šťastné dieťa“.

Deň bol krásny, deti šťastné, a to bolo podstatné.
Dovidenia, DinoPark!

Hedviga Martonová a kol.
MŠ Štefánikova 49, Humenné

Tlačový referát
Mestský úrad

« späť

MŠ Štefánikova v košickej ZOO / DinoPark
« » MŠ Štefánikova v košickej ZOO / DinoPark
MŠ Štefánikova v košickej ZOO / DinoPark MŠ Štefánikova v košickej ZOO / DinoPark MŠ Štefánikova v košickej ZOO / DinoPark MŠ Štefánikova v košickej ZOO / DinoPark MŠ Štefánikova v košickej ZOO / DinoPark MŠ Štefánikova v košickej ZOO / DinoPark MŠ Štefánikova v košickej ZOO / DinoPark MŠ Štefánikova v košickej ZOO / DinoPark MŠ Štefánikova v košickej ZOO / DinoPark MŠ Štefánikova v košickej ZOO / DinoPark MŠ Štefánikova v košickej ZOO / DinoPark MŠ Štefánikova v košickej ZOO / DinoPark MŠ Štefánikova v košickej ZOO / DinoPark MŠ Štefánikova v košickej ZOO / DinoPark MŠ Štefánikova v košickej ZOO / DinoPark MŠ Štefánikova v košickej ZOO / DinoPark MŠ Štefánikova v košickej ZOO / DinoPark MŠ Štefánikova v košickej ZOO / DinoPark MŠ Štefánikova v košickej ZOO / DinoPark MŠ Štefánikova v košickej ZOO / DinoPark MŠ Štefánikova v košickej ZOO / DinoPark

Upútavky

Záznamy HNTV z rokovaní MsZ

Záznamy HNTV z rokovaní MsZ viac

Mobilná aplikácia mesta Humenné

Mobilná aplikácia mesta Humenné viac

Parkovné aj prostredníctvom APLIKÁCIE

Parkovné aj prostredníctvom APLIKÁCIE viac

Odkaz pre humenskú radnicu

Odkaz pre humenskú radnicu viac

Miestne dane a poplatky

Miestne dane a poplatky viac

UMR Humenné

UMR Humenné viac

Register dotácií schválených komisiami MsZ

Register dotácií schválených komisiami MsZ viac

PORADOVNÍK ŽIADATEĽOV O ZABEZPEČENIE POSKYTOVANIA SOCIÁLNEJ SLUŽBY

PORADOVNÍK ŽIADATEĽOV O ZABEZPEČENIE POSKYTOVANIA SOCIÁLNEJ SLUŽBY viac

Poradovník prideľovania bytov

Poradovník prideľovania bytov viac

Ministerstvo školstva

Ministerstvo školstva viac

Rekonštrukcia multifunkčného športového areálu na Laboreckej 1893/66 v Humennom

Rekonštrukcia multifunkčného športového areálu na Laboreckej 1893/66 v Humennom viac

Mesto Humenné

Kontakt:

Kukorelliho 1501/34
066 28   Humenné
Slovenská republika


Počet návštev od 18.09.2011: 8673722
Počet návštev dnes: 6655