Aktuality a oznamy » Kultúra a spoločnosť » KYTICA vyznaní, hudby a tanca « späť

KYTICA vyznaní, hudby a tanca

dátum aktualizácie: 19.05.2023 | počet zobrazení: 6 568

Prečítať nahlas

Mama je slovo kratučké, milé, láskavé. Slovo, ktoré sa každé batoľa naučí vysloviť ako prvé. Je ospievané v poézii, zhmotnené v umení a navždy zachované v srdci. Mama, to je láska, láska prevtelená do ženy, láska, ktorá nás sprevádza celý život. Milé mamičky, staré mamy, vyberáme kvet z našej kytice, ktorá je plná nádherných vyznaní, spevu, tanca, hudby a ktorá symbolizuje našu veľkú vďaku za to, čo pre nás, deti, robíte…

Aj týmito slovami vzdala vďaku a úctu za všetkých žiakov Ela Motiľová na školskej akadémii ku Dňu matiek v Základnej škole Laborecká.
Štvrtkové popoludnie (18. mája) patrilo mamám a ich ratolestiam, ktoré sa predstavili vo viac ako hodinovom programe. Pozvanie na milú udalosť prijal primátor mesta Miloš Meričko.

V štyroch blokoch sa postupne predviedli školáci – od prváčikov až po deviatakov. Zastúpenie malo rôzne umelecké odvetvie s pestrou ponukou. Recitovali sa básne, výroky o mame i Príbeh o bábätku v brušku, odznela rómska pieseň, tiež ľudové a rusínske, dokonca sa hralo tieňové divadlo. Nechýbala hra na klavíri, gitare či xylofóne, moderný aj ľudový tanec, roztlieskavačky. Moderátorkami boli šiestačky Ela Motiľová a Zuzana Biľová. V závere všetci účinkujúci vyslovili poďakovanie svojim mamám prostredníctvom srdiečok, ktoré im z lásky darovali.

Veronika Lattová
Tlačový referát
Mestský úrad

« späť

Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká
« » Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká
Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká Akadémia ku Dňu matiek v ZŠ Laborecká

Upútavky

Voľby 2022

Voľby 2022 viac

Záznamy HNTV z rokovaní MsZ

Záznamy HNTV z rokovaní MsZ viac

Mobilná aplikácia mesta Humenné

Mobilná aplikácia mesta Humenné viac

Parkovné aj prostredníctvom APLIKÁCIE

Parkovné aj prostredníctvom APLIKÁCIE viac

Odkaz pre humenskú radnicu

Odkaz pre humenskú radnicu viac

Miestne dane a poplatky

Miestne dane a poplatky viac

UMR Humenné

UMR Humenné viac

Register dotácií schválených komisiami MsZ

Register dotácií schválených komisiami MsZ viac

PORADOVNÍK ŽIADATEĽOV O ZABEZPEČENIE POSKYTOVANIA SOCIÁLNEJ SLUŽBY

PORADOVNÍK ŽIADATEĽOV O ZABEZPEČENIE POSKYTOVANIA SOCIÁLNEJ SLUŽBY viac

Poradovník prideľovania bytov

Poradovník prideľovania bytov viac

Ministerstvo školstva

Ministerstvo školstva viac

Rekonštrukcia multifunkčného športového areálu na Laboreckej 1893/66 v Humennom

Rekonštrukcia multifunkčného športového areálu na Laboreckej 1893/66 v Humennom viac

Mesto Humenné

Kontakt:

Kukorelliho 1501/34
066 28   Humenné
Slovenská republika

e-mail: msu@humenne.sk

Počet návštev od 18.09.2011: 5721120
Počet návštev dnes: 1270