Aktuality a oznamy » Kultúra a spoločnosť » Cmorik s Múzou humenským ŽENÁM « späť

Cmorik s Múzou humenským ŽENÁM

dátum aktualizácie: 12.03.2023 | počet zobrazení: 23 068

Prečítať nahlas

Druhá marcová nedeľa (12.3.) mala prívlastok slávnostná. V mestskom kultúrnom stredisku sa stretli ženy z organizácií, inštitúcií, materských, základných a stredných škôl či občianskych združení pôsobiacich na území nášho mesta. Dôvodom bola oslava sviatku – Medzinárodného dňa žien. Humenská samospráva každoročne prejavuje takýmto spôsobom vďaku dámam.

„Svojou zmysluplnou prácou a mimoriadnymi výkonmi prispievate ku krajšiemu, lepšiemu a kvalitnejšiemu životu v meste. Celé dejiny sú popretkávané svedectvom o nekonečnej ľudskej láske, ktorú v sebe skrýva žena. Ste nositeľkami života, dávate mu pozitívnu energiu, vieru a lásku. Nech ste spokojné, úspešné, uznávané a rešpektované doma i na svojich pracoviskách. Do ďalších dní vám želám veľa zdravia, šťastia a rodinnú pohodu,“ prihovoril sa primátor mesta Miloš Meričko.

Poetickým slovom v úvode všetky dámy pozdravila recitátorka Alžbetka Piňková. Program ďalej pokračoval so Súkromnou základnou umeleckou školou Múza. Najprv folklórom v podaní tanečného súboru Pavesa, ktorý vystriedalo na pódiu saxofónové trio v zložení Simona Surgentová, Simona Niemcová a Elena Engelová. Pavesa sa predstavila ešte raz a to scénickým tancom. Hudobná a spevácka časť podujatia patrila skupine Kepasa a hlavnej hviezde popoludnia Petrovi Cmorikovi s kapelou. Ten si zaspieval nielen s Kepasou, ale aj s dievčenským komorným zborom Young Voices známe hity Dážď, Prídi k nám, Mám pocit, čo prítomní v závere ocenili dlhým potleskom i standing ovation.

Veronika Lattová
Tlačový referát
Mestský úrad

« späť

Cmorík s Múzou humenským ženám
« » Cmorík s Múzou humenským ženám
Cmorík s Múzou humenským ženám Cmorík s Múzou humenským ženám (kapela Kepasa) Cmorík s Múzou humenským ženám (tanečný súbor Pavesa) Cmorík s Múzou humenským ženám Cmorík s Múzou humenským ženám Cmorík s Múzou humenským ženám Cmorík s Múzou humenským ženám Cmorík s Múzou humenským ženám Cmorík s Múzou humenským ženám Cmorík s Múzou humenským ženám Cmorík s Múzou humenským ženám Cmorík s Múzou humenským ženám Miloš Meričko (primátor mesta Humenné) Cmorík s Múzou humenským ženám Cmorík s Múzou humenským ženám Cmorík s Múzou humenským ženám Alžbeta Piňková Cmorík s Múzou humenským ženám Cmorík s Múzou humenským ženám Cmorík s Múzou humenským ženám Cmorík s Múzou humenským ženám Cmorík s Múzou humenským ženám Cmorík s Múzou humenským ženám Cmorík s Múzou humenským ženám Cmorík s Múzou humenským ženám Cmorík s Múzou humenským ženám Cmorík s Múzou humenským ženám Cmorík s Múzou humenským ženám Cmorík s Múzou humenským ženám Cmorík s Múzou humenským ženám Cmorík s Múzou humenským ženám (skupina Young Voices) Cmorík s Múzou humenským ženám

Upútavky

Voľby 2022

Voľby 2022 viac

Záznamy HNTV z rokovaní MsZ

Záznamy HNTV z rokovaní MsZ viac

Mobilná aplikácia mesta Humenné

Mobilná aplikácia mesta Humenné viac

Parkovné aj prostredníctvom APLIKÁCIE

Parkovné aj prostredníctvom APLIKÁCIE viac

Odkaz pre humenskú radnicu

Odkaz pre humenskú radnicu viac

Miestne dane a poplatky

Miestne dane a poplatky viac

UMR Humenné

UMR Humenné viac

Register dotácií schválených komisiami MsZ

Register dotácií schválených komisiami MsZ viac

PORADOVNÍK ŽIADATEĽOV O ZABEZPEČENIE POSKYTOVANIA SOCIÁLNEJ SLUŽBY

PORADOVNÍK ŽIADATEĽOV O ZABEZPEČENIE POSKYTOVANIA SOCIÁLNEJ SLUŽBY viac

Poradovník prideľovania bytov

Poradovník prideľovania bytov viac

Ministerstvo školstva

Ministerstvo školstva viac

Rekonštrukcia multifunkčného športového areálu na Laboreckej 1893/66 v Humennom

Rekonštrukcia multifunkčného športového areálu na Laboreckej 1893/66 v Humennom viac

Mesto Humenné

Kontakt:

Kukorelliho 1501/34
066 28   Humenné
Slovenská republika


Počet návštev od 18.09.2011: 7712771
Počet návštev dnes: 4490