Primátor mesta

PhDr. Ing. Miloš Meričko


Mobilná aplikácia Humenné

Mobilná aplikácia Humenné


Kalendár
  «   Február   »  
  «   2021   »  
Po Ut St Št Pi So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28

meniny má Matej


Staré stránky

Staré stránky mesta Humenné sú dostupné na adrese old.humenne.sk


« späť
Aktuality a oznamy » Delegácia z mesta Humenné prijala pozvanie zo srbského Mladenovca

Delegácia z mesta Humenné prijala pozvanie zo srbského Mladenovca

Koncom minulého týždňa prijala primátorka mesta Humenné Jana Vaľová spolu so zástupcami mesta pozvanie na oficiálnu návštevu mesta Mladenovac v Srbsku. S predstaviteľmi samosprávy Mladenovac diskutovali o možnostiach budúcej spolupráce. Vymenili si skúsenosti z oblasti sociálneho, kultúrneho, športového a hospodárskeho života, čo môže otvoriť perspektívu spolupráce v niektorej z týchto oblastí.


Šport aj kultúra

Našich srbských kolegov zaujala výstavba futbalového štadiónu v Humennom, nakoľko aj oni by chceli požiadať o finančnú podporu štátu na nový futbalový štadión. Radi by si prišli pozrieť, ako staviame futbalový štadión, dozvedeli sa, aký bol proces prípravy a čo všetko je s tým spojené. Každoročne už viac ako 15 rokov organizujú medzinárodný festival ľudových tancov, ktorého sa zúčastňuje množstvo súborov naprieč Európou a výnimkou nie sú ani Slováci. Požiadali mesto Humenné, aby vybralo jeden súbor, ktorý by sa zúčastnil tohto festivalu, pričom náklady s ubytovaním a stravou hradí organizátor festivalu.


V ďalšom programe im predstavili dve najväčšie firmy v tejto oblasti, a to mliekareň a firmu podnikajúcu v stavebníctve. Tamojší podnikatelia by v najbližšom období radi uskutočnili stretnutie s podnikateľmi pôsobiacimi v meste Humenné, na základe ktorého by mohla byť nadviazaná vzájomná spolupráca.

« späť

« predchádzajúci
aktualizácia: 27.02.2018 | počet zobrazení: 5610

Počet návštev od 18.09.2011: 3605600
Počet návštev dnes: 1715
Súbory cookie nám pomáhajú pri poskytovaní našich služieb. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie