Keďže Medzinárodný deň žien v tomto roku pripadol na nedeľu, až ďalšie dni nasledujúceho týždňa umožnili, aby primátor mesta Miloš Meričko zablahoželal ženám. Aj seniorkám v Denných centrách.
Pondelok (9.3.)
Denné centrum na Duchnovičovej ulici si užívalo dobrú
náladu podporenú vystúpeniami žiakov ZUŠ P. Breinera. Hra na hudobných
nástrojoch, hovorené slovo i spev mladých umelcov doslova strhli
prítomných k potlesku. Na adresu prezentácií odzneli slová chvály tak od
primátora mesta ako aj prítomných seniorov. Príjemné posedenie doplnili
blahoželania a ako pozornosť črepníkové fialky.
Marián Škuba
Tlačová referát
Mestský úrad














