Kúpil otec rybu dnes na svitaní,
už si pekne pláva doma vo vani.
Sem tam hodí chvostom,
sem tam spraví čľup,
len sa rybka moja,
len sa pekne kúp.
Kúpil otec rybu,
veľkú ako slon,
rybinou a sviatkami vonia celý dom.
Od rána sa v izbe stromček ligoce,
kúpil otec rybu, veď sú Vianoce.
Seriál predvianočných koncertov ukončilo pásmo „Vianoce s kaprom“, ktoré ponúkli žiaci a pedagógovia ZUŠ Petra Breinera. Kinosála MsKS (19.12.) doslova praskala vo švíkoch, záujem o koncert bol enormný.
Spevácke, hudobné a tanečné vystúpenia boli doplnené troškou dramatickej zábavy, pomyselným korením sa stala ponuka kresleného humoru s vianočnými karikatúrami Vladimíra Pavlíka.
Vianoce s kaprom pohladili dušu 21-členným programom, v ktorom sa
postupne (niektorí aj viackrát) predstavili:
Hanna Gondová; Viktor Dzido; Nina Džupinová; žiaci tanečného odboru;
divadelný súbor ALFA; Hana Turčanová; Viktória Vasilenková; Rebeka
Rebyová; detský spevácky zbor; Zuzana Čulýová; Jana Magurová; Kristián
Brudňák; Michal Dzurenko; gitarový súbor; Brass band; M. Hriseňková;
sláčikový orchester; akordeónový orchester; školská kapela a Viktória
Demková.
Šťastné a veselé!
Marián Škuba
Tlačový referát
Mestský úrad





































































