cez deň 4°C / v noci -5°C

Staré stránky

Staré stránky mesta Humenné sú dostupné na adrese old.humenne.sk

« späť
Aktuality a oznamy » Výsledky turnaja Slovenského pohára mládeže v stolnom tenise

Výsledky turnaja Slovenského pohára mládeže v stolnom tenise

V Slovenskom pohári stolno-tenistov zvíťazili Topoľčany a Čaňa. Humenskí žiaci sa umiestnili v druhej polovici tabuľky.

Ešte koncom apríla sa v Mestskej športovej hale uskutočnil Slovenský pohár mládeže v stolnom tenise v kategórii najmladší žiaci. Usporiadateľom tohto športového podujatia bol Športový klub stolného tenisu Humenné. Práve za Humenné hralo šesť našich stolných tenistov a zviditeľnil sa aj Beľan, Jozef Mitrík, ktorý sa prebojoval do prvej osmičky. Štartovalo spolu 61 hráčov z tridsiatich troch klubov z celého Slovenska, ktorí hrali na 10 stoloch. Súťažiacich prišiel podporiť aj zástupca primátorky, Andrej Semanco, ktorý im zaželal veľa šťastia a úspechov v hre. Na víťazné stupienky sa nakoniec postavili Kristián Uherík z ŠKST Topoľčany (1. miesto), Alexander Katona z rovnakého klubu (2. miesto) a Samuel Palušek z STK Košice – Čaňa (3. miesto).

Autor: Mgr. Michaela Dochánová