Primátor mesta

PhDr. Ing. Miloš MeričkoKalendár
  «   Máj   »  
  «   2020   »  
Po Ut St Št Pi So Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

meniny má Ferdinand


Staré stránky

Staré stránky mesta Humenné sú dostupné na adrese old.humenne.sk


« späť
Aktuality a oznamy » Vyhrajte knihu: VOĽNÝ PÁD

Vyhrajte knihu: VOĽNÝ PÁD

Tretím dielom pokračujeme v súťaži a ponúkame aj v týchto náročných dňoch trochu zábavy. Veríme, že najmä milovníkom kníh a čítania príde vhod jedinečná možnosť obohatiť svoju knižnú zbierku dielom z vydavateľstva Slovenský spisovateľ.


Naposledy sa výherkyňou našej súťaže stala Michaela Macková, ktorá už má svetový bestseller od Mary Kubica „Keď zhasnú svetlá“ doma. Rodáčka zo Spiša je čerstvou Humenčankou, lebo do nášho mesta sa prisťahovala pred troma mesiacmi. Zaujímavosťou bolo, že po knihu si prišla na bicykli, ktorý tiež vyhrala v súťaži.


Dvakrát mesačne vám ponúkame súťaž o jedno literárne dielo. Podmienky sú jednoduché – na facebookovej stránke Mesta Humenné stačí do troch dní (do 6. mája) správne odpovedať na otázku, ktorá sa bude týkať prezentovaného diela. Jedného z vás vyžrebujeme a bude mu kniha odovzdaná. Veľa šťastia!


Naša súťažná ponuka je dielom Sandry Brown. Kráľovná trileru ponúka strhujúci príbeh, neodolateľnú zmes trýznivého napätia a erotiky, ktorá vás celkom opantá.


VOĽNÝ PÁD


Preteky s časom,
v ktorých ide o život
.


Keď pre nepreniknuteľnú hmlu na americkom východnom pobreží skolabuje doprava na zemi aj vo vzduchu, jediný, kto si trúfne sadnúť do kokpitu lietadla, je Rye Mallett, skúsený a nebojácny profesionálny pilot. Podujme sa doručiť tajomnú čiernu schránku do mestečka v severnej Georgii, kde na ňu už netrpezlivo čaká istý doktor Lambert.
Po núdzovom pristátí v neďalekom lese, spôsobenom pokusom o sabotáž, striehne na Malletta ďalšie nemilé prekvapenie: namiesto jeho klienta sa pri lietadle zjaví neznáma žena, ktorá sa predstaví ako Brynn O´Nealová a dožaduje sa vydania schránky. Rye odmietne, a tak sa chtiac-nechtiac zapletie do mimoriadne nebezpečnej hry. Zásielku totiž treba doručiť čo najskôr a očividne ju chce získať aj niekto iný – niekto, kto by bol pre ňu ochotný aj vraždiť…


Originál: Tailspin
Počet strán: 392
Dátum vydania: marec 2020


OTÁZKA:
Akú zásielku prepravuje Rye Mallett?
(odpovede píšte na FB Mesta Humenné do 6. mája)


Marián Škuba
Tlačový referát
Mestský úrad

« späť

Sandra Brown - Voľný pád Sandra Brown - Voľný pád
« predchádzajúci Sandra Brown - Voľný pád Michaela Macková nasledujúci »
aktualizácia: 04.05.2020 | počet zobrazení: 510

Počet návštev od 18.09.2011: 3060066
Počet návštev dnes: 793
Súbory cookie nám pomáhajú pri poskytovaní našich služieb. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie