Primátor mesta

PhDr. Ing. Miloš Meričko


Mobilná aplikácia Humenné

Mobilná aplikácia Humenné


Kalendár
  «   December   »  
  «   2020   »  
Po Ut St Št Pi So Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

meniny má Barbora, Barbara


Staré stránky

Staré stránky mesta Humenné sú dostupné na adrese old.humenne.sk


« späť
Aktuality a oznamy » Vyhrajte knihu: RÁD

Vyhrajte knihu: RÁD

Teší nás, že už 15. časťou pokračujeme v súťaži a ponúkame v polovici novembra trochu relaxu. Veríme, že najmä milovníkom kníh a čítania príde vhod jedinečná možnosť obohatiť svoju knižnú zbierku ďalším kvalitným dielom z vydavateľstva Slovenský spisovateľ.


Naposledy sme dali do ponuky román známej slovenskej autorky Kataríny Gillerovej. Román „Priveľa tajomstiev“ zaujal až 77 súťažiacich, čím sa rekord počtu účastníkov opäť zvýšil. Ďakujeme za priazeň! Šťastie pri žrebovaní sa usmialo na lístoček s menom Anna Dadejová Kačmárová. Knihu si zatiaľ neprevzala, keďže stretnúť sa bolo v uplynulých dňoch trochu ťažšie. Čoskoro však výhru odovzdáme. Potešila nás však fotka Miloša Smetanku. Výherca knihy „Život Mony Lisy“ nebýva v Humennom, zaslali sme mu výhru poštou, na oplátku nám prišla snímka.


Podmienky súťaže sa nemenia, sú jednoduché – na facebookovej stránke Mesta Humenné stačí do troch dní (aktuálne do 20. novembra) správne odpovedať na otázku, ktorá sa bude týkať prezentovaného diela. Jedného z vás vyžrebujeme a kniha mu bude odovzdaná. Veľa šťastia!


Jedna z najúspešnejších špionážnych sérií všetkých čias s legendárnym Gabrielom Allonom v hlavnej úlohe nestráca dych! Na svete je už jej dvadsiata časť – strhujúci triler o priateľstve a viere v dnešnom nebezpečnom svete plnom neistôt. Daniel Silva ním opäť potvrdil svoju neotrasiteľnú pozíciu majstra špionážneho žánru.


RÁD
Gabriel Allon je spolu so svojou ženou a deťmi na vytúženej dovolenke v Benátkach, keď vo Vatikáne náhle zomrie pápež Pavol VII. Gabriela odvolajú do Ríma na žiadosť Luigiho Donatiho, osobného tajomníka Svätého Otca, ktorý neverí oficiálnej správe, že pápež zomrel na srdcový infarkt. Má na to dva dobré dôvody: členovia Švajčiarskej gardy, ktorí v tú noc stáli na stráži pred pápežskými apartmánmi, sú nezvestní a takisto zmizol aj list, ktorý Svätý Otec písal v posledných hodinách svojho života. Bol adresovaný Gabrielovi Allonovi. Pri bádaní vo Vatikánskom tajnom archíve som natrafil na pozoruhodnú knihu… Tou knihou je dlho utajované evanjelium, ktoré spochybňuje spôsob, akým Nový zákon opisuje jednu z najzávažnejších udalostí v dejinách ľudstva. Rád svätej Heleny sa preto nezastaví pred ničím, len aby sa kniha nedostane do rúk Gabrielovi Allonovi. Rád, záhadný katolícky spolok s väzbami na európsku krajnú pravicu, zosnoval sprisahanie, ktorého cieľom je ovládnuť pápežský stolec. A to všetko je iba začiatok…


Originálny názov: The Order
Počet strán: 320
Rok vydania: 2020


OTÁZKA:
Švajčiarska garda je nezvestná. Čo ešte zmizlo?
(odpovede píšte na FB Mesta Humenné do 20. novembra)


Marián Škuba
Tlačový referát
Mestský úrad

« späť

Daniel Silva: RÁD Daniel Silva: RÁD
« predchádzajúci Daniel Silva: RÁD Výherca MILOŠ SMETANKA nasledujúci »
aktualizácia: 18.11.2020 | počet zobrazení: 356

Počet návštev od 18.09.2011: 3410607
Počet návštev dnes: 1113
Súbory cookie nám pomáhajú pri poskytovaní našich služieb. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie