Primátor mesta

PhDr. Ing. Miloš Meričko


Mobilná aplikácia Humenné

Mobilná aplikácia Humenné


Kalendár
  «   Apríl   »  
  «   2021   »  
Po Ut St Št Pi So Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

meniny má Valér


Staré stránky

Staré stránky mesta Humenné sú dostupné na adrese old.humenne.sk


« späť
Aktuality a oznamy » Vyhrajte knihu: NESPÚTANÝ VOJVODA

Vyhrajte knihu: NESPÚTANÝ VOJVODA

Spolupráca s vydavateľstvom Slovenský spisovateľ je našou tradíciou. Pokračujeme už 22. dielom knižnej súťaže. Po veľkonočných sviatkoch ponúkame ľúbostný príbeh i dobrodružnú zápletku.


Na facebookovej stránke Mesta Humenné do troch dní (aktuálne do 9. apríla) správne odpovedzte na otázku, ktorá sa týka prezentovaného diela. Vyžrebujeme jedného šťastlivca. Veľa šťastia!


GAELEN FOLEY. Charakteristickou črtou jej tvorby sú komplexné, jemne vykreslené postavy, zmyselné vášnivé scény a elegantne plynúci dej. Gaelen tvrdí, že keby nespoznala svojho manžela Erica, zrejme by písala depresívne, existenciálne romány, no jeho láska jej priniesla toľko radosti, že romantika viac nie je len knižný žáner, ale spôsob jej života.


Obľúbená americká spisovateľka vás už po tretí raz pozýva na Moonlight Square – na najromantickejšiu adresu v regentskom Londýne. Prijmite jej pozvanie a podľahnite čaru ľúbostného príbehu s napínavou dobrodružnou zápletkou!


NESPÚTANÝ VOJVODA
Londýn 1817. Po návrate z prvej línie bojov proti Napoleonovi sa major Connor Forbes, rodák z Írska, na svoje obrovské prekvapenie dozvie, že zdedil titul anglického vojvodu. Má to však jeden háčik: poslední traja vojvodovia z Amberley zahynuli za záhadných okolností. Zakrátko sa aj jeho samého niekto pokúsi zabiť a Connor si uvedomí, že súrne potrebuje pomoc. Ale komu z nepriateľsky naladenej londýnskej smotánky by mohol dôverovať?
Lady Margaret Winthropová sa zúfalo snaží uniknúť z domácnosti svojej panovačnej sestry, aj keby to znamenalo, že sa vydá za arogantného lorda Brycea. A tak, keď horkokrvný Bryce vyzve nového vojvodu z Amberley na súboj, Maggie neostane nič iné, než orodovať u vojnového hrdinu, aby nechal jej nápadníka nažive. Ani vo sne by jej nenapadlo, že to bude začiatok jej škandalózneho spojenectva s drsným vojvodom…
Connor a Maggie sa rozhodnú spojiť svoje sily, aby vyriešili všetky záhady, a popritom sa zblížia. Môže však ich krehké puto vydržať, aj keď im cestu skríži pomstychtivý vrah? Podarí sa im odhaliť rodinné tajomstvá skryté hlboko v minulosti a dostanú napokon šancu na šťastie?


Originálny názov: Duke of Storm
Počet strán: 488
Rok vydania: apríl 2021


OTÁZKA:
V ktorom roku sa odohráva dej?
(odpovede píšte na FB Mesta Humenné do 9. apríla)


Marián Škuba
Tlačový referát
Mestský úrad

« späť

Vyhrajte knihu: NESPÚTANÝ VOJVODA Vyhrajte knihu: NESPÚTANÝ VOJVODA
« predchádzajúci Vyhrajte knihu: NESPÚTANÝ VOJVODA ANDREA PETRUŠKOVÁ - výherkyňa knihy Čierna labuť Paríža nasledujúci »
aktualizácia: 07.04.2021 | počet zobrazení: 436

Počet návštev od 18.09.2011: 3735552
Počet návštev dnes: 1725
Súbory cookie nám pomáhajú pri poskytovaní našich služieb. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie