Primátor mesta

PhDr. Ing. Miloš MeričkoKalendár
  «   September   »  
  «   2020   »  
Po Ut St Št Pi So Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

meniny má Konštantín


Staré stránky

Staré stránky mesta Humenné sú dostupné na adrese old.humenne.sk


« späť
Aktuality a oznamy » Vyhrajte knihu: MAČKA MEDZI HOLUBMI

Vyhrajte knihu: MAČKA MEDZI HOLUBMI

Deviatou časťou pokračujeme v súťaži a ponúkame v období dovoleniek trochu zábavy. Veríme, že najmä milovníkom kníh a čítania príde vhod jedinečná možnosť obohatiť svoju knižnú zbierku dielom z vydavateľstva Slovenský spisovateľ.


Naposledy si knihu prevzala Dagmar Krempaská Bilíková, ktorá už má knihu od Sandry Brown „Voľný pád“ doma. Ako sa výherkyňa priznala, šťastie v súťaži sa na ňu usmialo vôbec prvýkrát. Knihy má rada, veľa číta, avšak v práci viac než doma. Pracuje totiž v policajnom zbore a čítanie spisov jej dáva zabrať. Do súťaže ju prilákali kamarátky, keď si všimla, že sa zapojili. Spravila tak aj Dagmar a vyhrala.


Dvakrát mesačne vám ponúkame súťaž o jedno literárne dielo. Podmienky sú jednoduché – na facebookovej stránke Mesta Humenné stačí do troch dní (do 5. augusta) správne odpovedať na otázku, ktorá sa bude týkať prezentovaného diela. Jedného z vás vyžrebujeme a bude mu kniha odovzdaná. Veľa šťastia!


Pri príležitosti storočnice tvorby legendárnej Agathy Christie a stých „narodenín“ jej nemenej legendárneho hrdinu – geniálneho súkromného detektíva Hercula Poirota – vychádza známy detektívny román Mačka medzi holubmi v novom vydaní.


MAČKA MEDZI HOLUBMI


Tesne pred vypuknutím prevratu v štáte Ramat na Blízkom východe princ Ali Júsuf zverí svojmu pilotovi a blízkemu priateľovi Bobovi Rawlinsonovi rodinné drahokamy v hodnote takmer milión libier v nádeji, že sa mu podarí zariadiť ich prevoz do Anglicka. Bob sa o to postará, no skôr než vzácny balíček dorazí na miesto určenia, obaja muži sú mŕtvi – zahynú pri leteckom nešťastí.
Onedlho dôjde v prestížnej dievčenskej škole Meadowbank k záhadnej vražde učiteľky, a keď vzápätí vrah udrie znovu, vystrašená študentka Julia Upjohnová sa obráti na Hercula Poirota s prosbou o pomoc. Odhalila totiž čosi znepokojujúce a právom sa obáva o vlastný život. Slávny belgický detektív sa tak ocitne pred úlohou vyriešiť jeden z najťažších prípadov svojej dlhej a mimoriadne úspešnej kariéry…


Originál: Cat among the pigeons
Počet strán: 208
Dátum vydania: 2020


OTÁZKA:
Akej národnosti je slávny detektív Hercule Poirot?
(odpovede píšte na FB Mesta Humenné do 5. augusta)


Marián Škuba
Tlačový referát
Mestský úrad

« späť

Agatha Christie - Mačka medzi holubmi Agatha Christie - Mačka medzi holubmi
« predchádzajúci Agatha Christie - Mačka medzi holubmi Dagmar Krempaská Bilíková nasledujúci »
aktualizácia: 03.08.2020 | počet zobrazení: 357

Počet návštev od 18.09.2011: 3244364
Počet návštev dnes: 195
Súbory cookie nám pomáhajú pri poskytovaní našich služieb. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie