Primátor mesta

PhDr. Ing. Miloš Meričko


Mobilná aplikácia Humenné

Mobilná aplikácia Humenné


Kalendár
  «   Marec   »  
  «   2021   »  
Po Ut St Št Pi So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

meniny má Albín


Staré stránky

Staré stránky mesta Humenné sú dostupné na adrese old.humenne.sk


« späť
Aktuality a oznamy » Vyhrajte knihu: DRUHÁ ŠANCA NA LÁSKU

Vyhrajte knihu: DRUHÁ ŠANCA NA LÁSKU

Spolupráca s vydavateľstvom Slovenský spisovateľ sa stáva už našou tradíciou. Keďže súčasný stav nás núti tráviť čas prevažne doma, dobrá kniha by mala prísť vhod. Pokračujeme už 19. dielom našej knižnej súťaže.


Podmienky súťaže sú jednoduché – na facebookovej stránke Mesta Humenné stačí do troch dní (aktuálne do 18. februára) správne odpovedať na otázku, ktorá sa bude týkať prezentovaného diela. Vyžrebujeme jedného šťastlivca. Veľa šťastia!


Mary Baloghová patrí k autorkám historických romancí. Od malička sa chcela stáť učiteľkou angličtiny, čo sa jej nakoniec splnilo. S písaním začala až v čase, keď jej najmladšej dcére bolo šesť rokov. Od tej doby si plní svoj sen – byť dobrou autorkou. Vo svojom voľnom čase je sama vášnivou čitateľkou, ktorá prečíta čokoľvek, čo ju zaujme a udrží jej záujem prvých päťdesiat strán.


DRUHÁ ŠANCA NA LÁSKU
Osudy šľachtického rodu Westcottovcov pokračujú piatou časťou série – fascinujúcou regentskou romancou, v ktorej Elizabeth Overfieldová rúca spoločenské konvencie tým, že sa zaľúbi do oveľa mladšieho muža.


Lady Elizabeth trávi Vianoce na vidieku v dome svojho brata a jeho manželky, grófa a grófky Riverdalovcov. Pred niekoľkými rokmi ovdovela, a tak uvažuje, že by sa znovu vydala – ak nájde muža, ktorý sa k nej bude správať láskyplne a úctivo. Medzi hosťami je aj grófkin brat Colin Handrich, lord Hodges. Elizabeth a Colin sa spriatelia a ich náklonnosť vyvrcholí nečakaným bozkom, keď pri sánkovačke skončia v snehu. Obaja vedia, že vážny vzťah neprichádza do úvahy, veď Elizabeth je o deväť rokov staršia než Colin.


Elizabeth aj Colin sa vrátia do Londýna pevne rozhodnutí, že si počas nasledujúcej spoločenskej sezóny nájdu iného, vhodnejšieho partnera. Napriek tomu naďalej udržujú priateľský vzťah a dohodnú sa, že na každom bále si spolu zatancujú jeden waltz. Táto na pohľad nevinná dohoda však obráti ich život naruby, keďže s každým ďalším tancom silnie ich vzájomná príťažlivosť a čoraz nástojčivejšie si kladú otázku, čo sú ochotní obetovať pre lásku…


Originálny názov: Someone to Trust
Počet strán: 296
Rok vydania: 2021 (5. januára)


OTÁZKA:
O koľko rokov je Elizabeth staršia od Colina?
(odpovede píšte na FB Mesta Humenné do 18. februára)


Marián Škuba
Tlačový referát
Mestský úrad

« späť

Mary Baloghová: Druhá šanca na lásku Mary Baloghová: Druhá šanca na lásku
aktualizácia: 16.02.2021 | počet zobrazení: 446

Počet návštev od 18.09.2011: 3615729
Počet návštev dnes: 1013
Súbory cookie nám pomáhajú pri poskytovaní našich služieb. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie