Primátor mesta

PhDr. Ing. Miloš Meričko


Mobilná aplikácia Humenné

Mobilná aplikácia Humenné


Kalendár
  «   September   »  
  «   2020   »  
Po Ut St Št Pi So Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

meniny má Móric


Staré stránky

Staré stránky mesta Humenné sú dostupné na adrese old.humenne.sk


« späť
Aktuality a oznamy » Vyhrajte knihu: DIEVČA S CUDZÍM SRDCOM

Vyhrajte knihu: DIEVČA S CUDZÍM SRDCOM

Jedenástou časťou pokračujeme v súťaži a ponúkame na začiatku školského roku trochu relaxu. Veríme, že najmä milovníkom kníh a čítania príde vhod jedinečná možnosť obohatiť svoju knižnú zbierku dielom z vydavateľstva Slovenský spisovateľ.


Naposledy sa stala výherkyňou Elena Ondrušová Ledinská. Kniha Láska bez citu od Mary Baloghovej už obohatila jej knižnú zbierku. Keďže si ju prevzala ešte začiatkom septembra a prezradila, že je náruživá čitateľka, asi už obsah dojímavej romance pozná.


Dvakrát mesačne vám ponúkame súťaž o jedno literárne dielo. Podmienky sú jednoduché – na facebookovej stránke Mesta Humenné stačí do troch dní (aktuálne do 18. septembra) správne odpovedať na otázku, ktorá sa bude týkať prezentovaného diela. Jedného z vás vyžrebujeme a kniha mu bude odovzdaná. Veľa šťastia!


Alex Dahl – nová hviezda severského noir. Napoly Američanka, napoly Nórka, sa narodila v Osle. Študovala ruskú a nemeckú lingvistiku, ako aj tvorivé písanie a podnikový manažment. Svoju literárnu dráhu začala publikovaním poviedok. Jej debutový román Chlapec pri dverách, ktorý zarezonoval aj u slovenských čitateľov, vyvolal mimoriadny medzinárodný ohlas a bol preložený do 10 jazykov. Onedlho vyjde v Spojenom kráľovstve tretí román Alex Dahl s názvom Playdate.


DIEVČA S CUDZÍM SRDCOM
Keď sa Alisonina šesťročná dcéra Amalie utopí, jej svet sa ponorí do temnoty. Alison sa svoj žiaľ pokúša prekonať, no počas dlhých chladných dní nórskej zimy sa úplne zrúti. Nie je schopná usmiať sa na nevlastného syna, odpísať priateľom na správy, nedokáže sa ani pozrieť na svojho manžela. Chce len jediné: aby sa Amalie vrátila. Náhodou sa dozvie, že dievča, ktoré dostalo srdce jej dcéry, býva neďaleko. Na rozdiel od Amalie má Kaia budúcnosť. Je nažive, pretože v jej hrudi bije Amaliino srdce. A kdesi v najhlbších zákutiach Alisoninej mysle sa pomaly začína rodiť nebezpečný plán…


Originál: The Heart Keeper
Počet strán: 368
Dátum vydania: 2020


OTÁZKA:
Koľko rokov mala Amalie?
(odpovede píšte na FB Mesta Humenné do 18. septembra)


Marián Škuba
Tlačový referát
Mestský úrad

« späť

Dievča s druhým srdcom Dievča s druhým srdcom
« predchádzajúci Dievča s druhým srdcom Elena Ondrušová Ledinská nasledujúci »
aktualizácia: 16.09.2020 | počet zobrazení: 282

Počet návštev od 18.09.2011: 3248874
Počet návštev dnes: 352
Súbory cookie nám pomáhajú pri poskytovaní našich služieb. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie