Primátor mesta

PhDr. Ing. Miloš MeričkoAnketa

Chceli by ste vo svojom mobile BEZPLATNÚ APLIKÁCIU, pomocou ktorej možno okamžite získať správy a informácie o aktivitách, či napríklad rôznych športových a kultúrnych podujatiach v našom meste? K ovládaniu a administrácii tejto aplikácie netreba žiadny manuál a funguje rovnako pre telefóny so systémom Android aj ios/Apple. Aplikácia je určená pre vekové skupiny od detí až po seniorov.
Hlasovať možno vždy iba 1× denne z jednej IP adresy.
(anketa zverejnená: 30.10.2019)

áno (34,84%)
 
nie (31,56%)
 
mňa to nezaujíma (33,60%)
 
Celkový počet hlasov: 1375

Kalendár
  «   November   »  
  «   2019   »  
Po Ut St Št Pi So Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

meniny má Klaudia
Deň boja za slobodu a demokraciu


Staré stránky

Staré stránky mesta Humenné sú dostupné na adrese old.humenne.sk


« späť
Aktuality a oznamy » Vstupný areál do MŠ Mierová je už hotový

Vstupný areál do MŠ Mierová je už hotový

V utorok 19. júna 2018 sa uskutočnilo odovzdanie a prevzatie ukončenej stavby v rámci opravy vstupného areálu MŠ Mierová. Stretnutia sa zúčastnili riaditeľka MŠ Mierová Mgr. Tatiana Glodová, zástupca zhotoviteľa stavby firmy HWG, s.r.o. Humenné a Odbor výstavby a územného plánovania MsÚ v Humennom.


Začiatkom mája v areáli MŠ Mierová začali stavebné práce spoločnosťou HWG, s.r.o. z Humenného. V rámci opravy nádvoria škôlky sa odstránil jestvujúci asfalt, prečistil sa systém odvedenia dažďových vôd z nádvoria, vrátane rekonštrukcie kanalizačnej vpuste a rovnako sa prečistilo kanalizačné potrubie. Zrekonštruoval sa lapač tukov kuchynských odpadových vôd a v závere sa zrealizoval nový asfalto-betónový povrch celej plochy vstupného nádvoria areálu MŠ Mierová. Celkový finančný náklad na uvedené stavebné práce bol vo výške 27 840 eur.


Čo sa už v škôlke opravilo?
V uplynulých rokoch humenská radnica opravila strechu na objekte predškolského zariadenia a vymenili sa aj staré okná za nové. Okrem toho sa tiež vymaľovali triedy pre škôlkarov a kompletne sa zrekonštruovali sociálne zariadenia.


O materskej škole Mierová
Materská škola Mierová je trojtriedna. Prízemie tvorí vstupná hala so schodiskom na poschodie, dve triedy s príslušnými priestormi, účelové priestory pre prevádzkových zamestnancov, kuchyňa s príslušnými priestormi, výdajne kuchynky a nákladný výťah. Na poschodí sa nachádza jedna trieda s príslušenstvom (šatňa, detské toalety s umyvárňou, herňa, spálňa), sklady učebných pomôcok, priestory pre personál, práčovňa, zborovňa a riaditeľňa. Poschodie má samostatný vchod.


Pre pobyt vonku slúži školský dvor, ktorý umožňuje realizovať aktivity poskytujúce priestor pre učenie sa detí. Súčasťou školského dvora je zeleň, ktorá vytvára podmienky pre zdravie podporujúcu klímu. Vybavenie školského dvora tvoria pieskoviská a detské zariadenie pre rozvoj psychomotorických kompetencií.


Autor a foto: Mgr. Michaela Dochánová

« späť

« predchádzajúci
aktualizácia: 20.06.2018 | počet zobrazení: 4657

Počet návštev od 18.09.2011: 2794609
Počet návštev dnes: 571
Súbory cookie nám pomáhajú pri poskytovaní našich služieb. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie