Aktuality a oznamy » Všetky aktuality » Rýchly proces s Prešovčanmi « späť

Rýchly proces s Prešovčanmi

dátum aktualizácie: 07.03.2020 | počet zobrazení: 4 061

Volejbalisti ŠK Gymnázium Humenné vyhrali dvakrát 3:0. Zápasy trvali len čosi málo vyše hodiny.

Úloha favorita do bodky splnená. „Gymnazisti“ ako líder volejbalovej 1. ligy skupina Východ bez najmenších problémov porazili prešovskú rezervu.

1.zápas: Humenné – Prešov B 3:0 (13,13,17)
Od prvej lopty začali Humenčania dominovať. Ujali sa vedenia 7:3, pri servise kapitána Bajcuru sa posunul stav z 9:6 na 14:6, postupne až na 10-bodový náskok 23:13. Hneď prvý setbal domáci využili po smeči Šompľáka – 25:13. V 2. sete ako prví bodovali „koňare“ (0:1), nastal však rýchly obrat na 7:3, postupne opäť až na dvojciferný rozdiel (18:8, 22:10). Na palubovku prišli z lavičky aj Fereta a Ivančo a pričinili sa tiež k rýchlemu ukončeniu setu. Úspešný „pipe“ Bajcuru stanovil 25:13. Tretí set bol vývojom skóre najvyrovnanejší (5:5, 8:5 – 8:9), postupne sa však misky váh nakláňali na humenskú stranu (13:11, 16:13, 19:14, 21:15, 24:17), Eso Šompľáka ukončilo zápas na 25:17.

2.zápas: Humenné – Prešov B 3:0 (15,13,16)

ŠK Gymnázium: M. Roháč, M. Kuraš, M. Feduš, P. Šompľák, Ľ. Bajcura, Š. Krajník, M. Faltín, D. Fereta, M. Ivančo.