Aktuality a oznamy » Všetky aktuality » HUMENNÉ – DUBNICA n/V. 3:2 pp. Víťazná séria pokračuje « späť

HUMENNÉ – DUBNICA n/V. 3:2 pp. Víťazná séria pokračuje

dátum aktualizácie: 19.10.2022 | počet zobrazení: 11 754

Hokejisti HC 19 Humenné nastúpili proti ambicióznemu dubnickému Spartaku. Prívlastok pre hostí sme použili preto, lebo hokejisti z Považia vyhrali svoje ostatné dva zápasy zhodne na ľade súpera – v Brezne i Žiline. U „vlkov“ dokonca bez inkasovaného gólu…

HC 19 Humenné – Dubnica n/V. 3:2 pp (1:1,0:1,1:0 – 1:0)
Góly: 11. Ragan (Lenďák, Kiss), 47. Lenďák (Safaraleyev), 62. Krajňák (Lenďák, Safaraleyev) – 11. Ondruš, 26. Tábi
Vylúčení: 6:6 na 2 min., pres.: 1:1, osl.: 0:0
Rozh.: Snášel, Smrek
Divákov: 593

HC 19:
F. Krasanovský – M. Jacko, R. Fonfer, D. Markuš, M. Krajňák, L. Lačný, F. Vaško, A. Kiss, D. Novický, K. Horvát, S. Fereta, L. Ščurko, A. Stripai, F. Vrabeľ, D. Borov, J. Ragan, J. Marcinko, I. Safaraleyev, M. Lenďák, M. Farkaš. Tréner: A. Parfionov.

Priebeh:
Prebiehala 6. min., v dubnickom obrannom pásme Safaraleyev uvoľnil Vrábeľa, ktorý dobrú streleckú pozíciu nevyužil. Prvá tretina mala spolu až 10 vylúčení, pričom sa až štyrikrát hralo 4 na 4. Oba tímy mali raz výhodu presilovky, ale využil ju iba Spartak. Vedenie hostí trvalo iba pár sekúnd, lebo Ragan sa vyhol obrancovi a uspel aj z uhla bekhendovým blafákom. V 25. min. si dubnický Beták hodil „žabku“ medzi dvojicu humenských obrancov, ale Krasanovského neprekvapil. Humenský gólman už nemal nárok na teč Tábiho po strele od modrej – 1:2. Druhá polovica strednej tretiny patrila „levom“, ale Vaško, Borov dvakrát, Vrábeľ nevyužili dobré pozície, Vaško ani brejk od modrej čiary. Tretia tretina bola z dubnickej strany taktická, ale zaslúžené vyrovnanie zabezpečil Lenďák tvrdou strelou od modrej čiary. Ruško bolo až do záveru, viac práce mal dubnický Ovečka, ale zápas dospel do predĺženia. V ňom sa hralo 63 sekúnd, keď Krajňák zblízka umiestnil puk medzi Ovečkove betóny.

Ivan Boržík (asistent trénera, Humenné):
„Prvú tretinu poznačilo veľa vylúčení. Aj napriek nepriazni sme sa v šatni po druhej tretine hecovali, nechceli sme prehrať, prerušiť peknú sériu. Chlapcov za obetavosť a nezlomnú vieru musím pochváliť. Sú dobrá partia, bojujú na ľade, ťahajú za jeden povraz aj v šatni.“

Peter Kopecký (asistent trénera Dubnica n/V.):
„Vo vyrovnanom zápase rozhodla väčšia humenská dravosť a chcenie uspieť. Získali sme bod, čo síce nenaplnili naše zámery, na druhej strane, otvorene poviem, že Humenné sme neprišli rozbiť. Hráčov sme takticky dobre pripravili, zo zápasu berieme bod, čo nie je prázdna bilancia.“

Najbližší zápas:

• HC 19 Humenné – Trnava

Piatok 21. októbra o 18:00 hod.

Humenné - Dubnica n/V. 3:2 pp
« » Humenné - Dubnica n/V. 3:2 pp
Humenné - Dubnica n/V. 3:2 pp Humenné - Dubnica n/V. 3:2 pp Humenné - Dubnica n/V. 3:2 pp Humenné - Dubnica n/V. 3:2 pp Humenné - Dubnica n/V. 3:2 pp Humenné - Dubnica n/V. 3:2 pp Humenné - Dubnica n/V. 3:2 pp Humenné - Dubnica n/V. 3:2 pp Humenné - Dubnica n/V. 3:2 pp Humenné - Dubnica n/V. 3:2 pp Humenné - Dubnica n/V. 3:2 pp Humenné - Dubnica n/V. 3:2 pp Humenné - Dubnica n/V. 3:2 pp Humenné - Dubnica n/V. 3:2 pp

Počet návštev od 18.09.2011: 7827505