Aktuality a oznamy » Všetky aktuality » HOKEJBALOVÝ TURNAJ ovládli PUGAČEVKÁRI « späť

HOKEJBALOVÝ TURNAJ ovládli PUGAČEVKÁRI

dátum aktualizácie: 14.09.2022 | počet zobrazení: 11 810

Stredajšie športové dopoludnie (7. september) malo svoje dejisko na ihrisku v areáli Základnej školy Laborecká. V rámci hokejbalového turnaja si zmerali sily žiaci siedmich základných škôl – Laborecká, Dargovských hrdinov, SNP 1, Jána Švermu, Pugačevova, Kudlovská a Hrnčiarska. Išlo o prvú medziškolskú akciu na novom športovisku, ktorá bola pod gesciou hokejbalového klubu Levíčatá.

Sprievodné podujatie, ktoré sa konalo pri príležitosti Dní mesta Humenné, otvoril primátor Miloš Meričko.

„Som rád, že sa stretávame na novom hokejbalovom ihrisku. Zapadlo do ďalšej širokej infraštruktúry nášho mesta, ktorú sa snažíme neustále zveľaďovať. Teším sa, že sa turnaj zorganizoval a že si žiaci mohli zašportovať,“ povedal primátor mesta.

4. ZŠ Dargovských hrdinov 1b

V boji o bronzovú priečku bolo úspešnejšie družstvo zo ZŠ Hrnčiarska, proti ktorému sa postavil súper zo ZŠ SNP 1 – 4:3.

Finále sa odohralo medzi ZŠ Laborecká a ZŠ Pugačevova. Keďže sa zápas skončil remízou (1:1), na rad prišli trestné strieľania. Víťazný pohár nad hlavu napokon dvíhali Pugačevkári – konečný výsledok ZŠ Laborecká – ZŠ Pugačevova 1:2.

Poradie:
1. ZŠ Pugačevova
2. ZŠ Laborecká
3. ZŠ Hrnčiarska

V úvode sa predstavili chlapci z Via Arto Drums Band zo SZUŠ Via arto, ktorí sa predviedli hrou na hudobné nástroje. Zahrali známe hity od Richarda Müllera či Michaela Jacksona.

Veronika Lattová
Mestský úrad

Hokejbalový turnaj vyhralo družstvo ZŠ Pugačevova
« » Hokejbalový turnaj vyhralo družstvo ZŠ Pugačevova
Hokejbalový turnaj vyhralo družstvo ZŠ Pugačevova Hokejbalový turnaj vyhralo družstvo ZŠ Pugačevova Hokejbalový turnaj vyhralo družstvo ZŠ Pugačevova Miloš Meričko a Alexander Fecura Družstvo ZŠ Laborecká Hokejbalový turnaj Hokejbalový turnaj Hokejbalový turnaj Hokejbalový turnaj Hokejbalový turnaj Hokejbalový turnaj Hokejbalový turnaj Hokejbalový turnaj Hokejbalový turnaj Hokejbalový turnaj Hokejbalový turnaj Hokejbalový turnaj Hokejbalový turnaj Hokejbalový turnaj Hokejbalový turnaj Via Arto Drums Band Via Arto Drums Band Hokejbalový turnaj Hokejbalový turnaj Hokejbalový turnaj

Počet návštev od 18.09.2011: 7808369