Primátor mesta

PhDr. Ing. Miloš MeričkoKalendár
  «   Apríl   »  
  «   2020   »  
Po Ut St Št Pi So Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

meniny má Zita


Staré stránky

Staré stránky mesta Humenné sú dostupné na adrese old.humenne.sk


« späť
Aktuality a oznamy » Turistické informačné centrum mesta Humenné má novú webovú stránku

Turistické informačné centrum mesta Humenné má novú webovú stránku

Od 1. decembra spustilo Turistické informačné centrum v Humennom svoj nový web http://visithumenne.sk, v rámci ktorého informuje obyvateľov a hlavne turistov o širokej ponuke kultúrnych, športových, ubytovacích služieb, atrakcií, či tipov na výlet.


Cieľom Turistického informačného centra v Humennom je ponúknuť domácemu obyvateľstvu a návštevníkom to najzaujímavejšie, čo mesto Humenné ponúka. Hlavnou náplňou je poskytovať dôležité informácie týkajúce sa mesta a možností ako príjemne využiť voľný čas. Sprostredkúva vždy aktuálne informácie týkajúce sa cestovného ruchu. Turistickej klientele, občanom mesta i širšej verejnosti umožňuje spoznať krásy mesta vďaka tipom na výlet. Informuje taktiež o kultúrnych akciách v meste, ktoré ponúka Mestské kultúrne stredisko. Ponúka informácie o ubytovaní, stravovaní a doprave. Športoví nadšenci môžu využiť aj športové akcie, konajúce sa aktuálne v našom meste. Hlavnou náplňou činnosti Turistického informačného centra je bezplatné poskytovanie informácií o meste, tvorba propagačných materiálov a ich prezentácia. Tieto môžete nájsť v „kamennom“ zákazníckom centre, ktoré sa nachádza v budove železničnej stanice. Okrem propagačných materiálov tu máte na výber aj zaujímavú ponuku suvenírov.


V rámci väčšej a rýchlejšej dostupnosti verejnosti oddnes spustilo Turistické informačné centrum aj svoju webovú stránku, kde návštevníci nájdu rovnako všetky dôležité informácie o meste, jeho okolí a podujatiach, ktoré sa v ňom aktuálne uskutočňujú. Všetky informácie sú priebežne aktualizované, takže k návštevníkom webu sa dostanú vždy čerstvé novinky z nášho mesta. Jednotlivé sekcie webovej stránky sú prehľadne usporiadané, čo umožňuje ľahšiu orientáciu a návštevník internetového portálu http://visithumenne.sk si tak dokáže vybrať z konkrétnej ponuky, ktorá ho zaujala.


Autor: Mgr. Michaela Dochánová

« späť

aktualizácia: 01.12.2016 | počet zobrazení: 9291

Počet návštev od 18.09.2011: 2956161
Počet návštev dnes: 1721
Súbory cookie nám pomáhajú pri poskytovaní našich služieb. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie