« späť
Aktuality a oznamy » Stoličkový výťah prekoná bariéry

Stoličkový výťah prekoná bariéry

Vďaka grantovému programu APPA a Nadácie Volkswagen Slovakia budú mať zdravotne znevýhodnení žiaci Základne školy Pugačevova o čosi ľahší život. Pri prekonávaní bariér im pomôže stoličkový výťah, ktorý je určený pre imobilných žiakov.


Cesta k stoličkovému výťahu viedla cez mnohé charitatívne podujatia, ktoré škola zorganizovala. Počnúc charitatívnou vianočnou tržnicou cez fašiangovú šišku, eTwinning projekt – Vieme byť štedrí, vystúpenie DFS Púpavienka, divadielka Zázračno až po charitatívny tréning, ktorý bol určený nielen pre pedagógov a žiakov, ale aj pre širokú verejnosť.


Poďakovanie patrí všetkým, ktorí neváhali a aktívne sa zapojili do týchto podujatí, čím prispeli nielen k zlepšeniu podmienok pre imobilných žiakov, ale zároveň ukázali svoju lásku, dobrotu a šľachetné srdce. Stará ľudová múdrosť hovorí, kto z lásky dáva, dvakrát dáva.


PaedDr. Pavlina Kurucová
riaditeľka školy ZŠ Pugačevova


Tlačový referát
Mestský úrad

« späť

Stoličkový výťah pre imobilných žiakov Stoličkový výťah pre imobilných žiakov
aktualizácia: 29.04.2020 | počet zobrazení: 2152

Počet návštev od 18.09.2011: 4568924
Počet návštev dnes: 91
Súbory cookie nám pomáhajú pri poskytovaní našich služieb. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie