Primátor mesta

PhDr. Ing. Miloš Meričko


Mobilná aplikácia Humenné

Mobilná aplikácia Humenné


Kalendár
  «   Máj   »  
  «   2021   »  
Po Ut St Št Pi So Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

meniny má Gizela


Staré stránky

Staré stránky mesta Humenné sú dostupné na adrese old.humenne.sk


« späť
Aktuality a oznamy » Správa rekreačných a športových zariadení mesta Humenné pripravila pre Humenčanov niekoľko noviniek

Správa rekreačných a športových zariadení mesta Humenné pripravila pre Humenčanov niekoľko noviniek

Pracovníci Správy rekreačných a športových zariadení mesta Humenné (SraŠZ) počas uplynulých týždňov usilovne pracovali na novinkách v meste, ktoré spríjemnia Humenčanom čas strávený v prírode.


Nový altánok na Hubkovej, viac miesta na sedenie pri Laborci
V rekreačnej lokalite Hubková, ktorá je pre obyvateľov nášho mesta miestom oddychu, ale aj športu, odstránili pracovníci SRaŠZ starý altánok a postavili úplne nový aj s miestom na sedenie. Okrem toho cestou na Hubkovú boli opravené aj všetky lavičky a odpadkové koše. Rovnako tak sa z opravených lavičiek a doplnených odpadkových košov potešia obyvatelia žijúci na Sídlisku III pri nábreží Laborca. Navyše sa tu v spolupráci s Technickými službami mesta Humenné opravilo aj nefunkčné verejné osvetlenie.


Ďalšie novinky pre letnú sezónu
Posledný aprílový týždeň sa môžete tešiť na Fontánu lásky, ktorá sa opäť sfunkční. Začiatkom mája začne SRaŠZ opravovať detské ihriská v meste a multifunkčné ihriská na ul. SNP a Laboreckej. Multifunkčné ihriská podstúpia kompletnú výmenu sietí a futbalových bránok, na detských ihriskách sa vymenia poškodené prvky za nové. SRaŠZ má dobrú správu aj pre nadšencov skateboardingu. V druhej polovici mája tohto roku sa začne s jeho kompletnou rekonštrukciou.


Najviac noviniek sa chystá pre rekreačnú oblasť Laborec, kde pribudnú nové loďky a vodné bicykle, ale aj záchranársky motorový čln pre väčšiu bezpečnosť kúpajúcich sa. Zároveň sa vynoví aj vstupné mólo do vody. Okrem toho pribudne aj niekoľko lehátok pre tých, ktorí sa radi opaľujú na slnku.


Autor: Mgr. Michaela Dochánová

« späť

Altánok na Hubkovej po oprave Altánok na Hubkovej po oprave
« predchádzajúci Altánok na Hubkovej po oprave Altánok na Hubkovej pred opravou nasledujúci »
aktualizácia: 23.04.2018 | počet zobrazení: 6309

Počet návštev od 18.09.2011: 3801148
Počet návštev dnes: 1913
Súbory cookie nám pomáhajú pri poskytovaní našich služieb. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie