Aktuality a oznamy » Šport » VOLEJBAL: JUNIORKY/ŽENY s prvým víťazstvom « späť

VOLEJBAL: JUNIORKY/ŽENY s prvým víťazstvom

dátum aktualizácie: 12.11.2023 | počet zobrazení: 7 710

Prečítať nahlas

Mestská športová hala patrila v sobotu (11.11.) volejbalu. VK Humenné organizoval v 2. lige junioriek – Východ (spojená juniorsko-ženská liga) v poradí druhý turnaj.

Kým koncom októbra (21.10.) získali zverenkyne Eugena Kudzeja prvý set, humenská palubovka priniesla už radosť z prvého víťazstva. Bardejovu naše dievčatá vrátili požičané, na Vranov ani Prešov ešte nestačili.

Výsledky 2. turnaja:
Bardejov – Prešov 0:2
VK Humenné – Vranov 0:2 (-12,–9)
Prešov – Vranov 0:2
Bardejov – VK Humenné 0:2 (-22,–23)
Vranov – Bardejov 2:0
VK Humenné – Prešov 0:2 (-15,–16)

VK Humenné:
G. Palšová, F. Dilmohamed, D. Korbová, S. Cenknerová, T. Guľková, L. Latová, N. Cipková, M. Capová (libero), S. Bezegová

Tabuľka:
https://www.volleynet.sk/?…

Držíme palce!

Marián Škuba
Tlačový referát
Mestský úrad

« späť

Juniorky VK Humenné (v zápase s Prešovom)
« » Juniorky VK Humenné (v zápase s Prešovom)
Juniorky VK Humenné (v zápase s Prešovom) Juniorky VK Humenné (v zápase s Prešovom) Juniorky VK Humenné (v zápase s Prešovom) Juniorky VK Humenné (v zápase s Prešovom) Juniorky VK Humenné (v zápase s Prešovom) Juniorky VK Humenné (v zápase s Prešovom) Juniorky VK Humenné (v zápase s Prešovom) Juniorky VK Humenné (v zápase s Prešovom) Juniorky VK Humenné (v zápase s Prešovom) Juniorky VK Humenné (v zápase s Prešovom) Juniorky VK Humenné (v zápase s Prešovom) Juniorky VK Humenné (v zápase s Prešovom) Juniorky VK Humenné (v zápase s Prešovom) Juniorky VK Humenné (v zápase s Prešovom) Juniorky VK Humenné (v zápase s Prešovom) Juniorky VK Humenné (v zápase s Prešovom) Juniorky VK Humenné (v zápase s Prešovom) Juniorky VK Humenné (v zápase s Prešovom) Juniorky VK Humenné (v zápase s Prešovom) Juniorky VK Humenné (v zápase s Prešovom) Juniorky VK Humenné (v zápase s Prešovom) Juniorky VK Humenné (v zápase s Prešovom) Juniorky VK Humenné (v zápase s Prešovom) Juniorky VK Humenné (v zápase s Prešovom) Juniorky VK Humenné (v zápase s Prešovom) Juniorky VK Humenné (v zápase s Prešovom) Juniorky VK Humenné (v zápase s Prešovom) Juniorky VK Humenné (v zápase s Prešovom) Juniorky VK Humenné (v zápase s Prešovom) Juniorky VK Humenné (v zápase s Prešovom) Juniorky VK Humenné (v zápase s Prešovom) Juniorky VK Humenné (v zápase s Prešovom) Juniorky VK Humenné (v zápase s Prešovom) Juniorky VK Humenné (v zápase s Prešovom) Juniorky VK Humenné (v zápase s Prešovom) Juniorky VK Humenné (v zápase s Prešovom) Juniorky VK Humenné (v zápase s Prešovom) Juniorky VK Humenné (v zápase s Prešovom) Juniorky VK Humenné (v zápase s Prešovom) Juniorky VK Humenné (v zápase s Prešovom) Juniorky VK Humenné (v zápase s Prešovom) Juniorky VK Humenné (v zápase s Prešovom) Juniorky VK Humenné (v zápase s Prešovom) Juniorky VK Humenné (v zápase s Prešovom) Juniorky VK Humenné (v zápase s Prešovom) Juniorky VK Humenné (v zápase s Prešovom) Juniorky VK Humenné (v zápase s Prešovom) Juniorky VK Humenné (v zápase s Prešovom)

Upútavky

Záznamy HNTV z rokovaní MsZ

Záznamy HNTV z rokovaní MsZ viac

Mobilná aplikácia mesta Humenné

Mobilná aplikácia mesta Humenné viac

Parkovné aj prostredníctvom APLIKÁCIE

Parkovné aj prostredníctvom APLIKÁCIE viac

Odkaz pre humenskú radnicu

Odkaz pre humenskú radnicu viac

Miestne dane a poplatky

Miestne dane a poplatky viac

UMR Humenné

UMR Humenné viac

Register dotácií schválených komisiami MsZ

Register dotácií schválených komisiami MsZ viac

PORADOVNÍK ŽIADATEĽOV O ZABEZPEČENIE POSKYTOVANIA SOCIÁLNEJ SLUŽBY

PORADOVNÍK ŽIADATEĽOV O ZABEZPEČENIE POSKYTOVANIA SOCIÁLNEJ SLUŽBY viac

Poradovník prideľovania bytov

Poradovník prideľovania bytov viac

Ministerstvo školstva

Ministerstvo školstva viac

Rekonštrukcia multifunkčného športového areálu na Laboreckej 1893/66 v Humennom

Rekonštrukcia multifunkčného športového areálu na Laboreckej 1893/66 v Humennom viac

Mesto Humenné

Kontakt:

Kukorelliho 1501/34
066 28   Humenné
Slovenská republika


Počet návštev od 18.09.2011: 8692050
Počet návštev dnes: 6801